Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megvan már egy lány telefonszá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvan már egy lány telefonszáma de nem tudom mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés
mármint hogy ha felhivom mit mondjak neki PL.: van velem kedved találkozni itt és ekkor? vagy vmi mást ilyenkor a telefonba a találka a téma vagy hogy? én 16 ő 15

2012. szept. 26. 17:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg, hogy csirkét szeretnél eladni, és mennyi kilója.
2012. szept. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Felhívod pl ezzel:

Jónapot kívánunk hölgyem, a Szerencsejáték Zrt munkatársa vagyok és ön a szerencsés aki megnyerte heti nyereményünket a 3 milliárd forintot ! És akkor itt bevágod, hogy szia csak én vagyok mi ujság :D

2012. szept. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

pl

Szia hogy vagy?? nincs kedved eljönni velem valahova??

és ha igent mond megbeszélitek hogy mikor és hol majd elköszönsz és ennyi :)

2012. szept. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
az 1. 2 vicces volt a 3.-nak pedig köszönöm hogy segített :)(mindkét stílusú párbeszédre várnék még példát ;)
2012. szept. 26. 17:50
 5/10 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy te egy majákat kutató antropológus vagy, és hogy rájöttél, hogy a világnak vége lesz egy hét múlva, de ez elkerülhető ha elmegy veled randizni.
2012. szept. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Sztem tedd fel a csajt egy leszbikus társkereső oldalra, és rakd ki a számát is! am meg viccet félretéva, ha felhívod, akk ne ilyen sorrendben mondd: van velem kedved találkozni....
2012. szept. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Felhívod!


Hallo! Kis lakás? Akkor cserélje nagyobbra!


vagy


Jó napot kívánok!

Az Adóhivataltól vagyok, egy 250.000 Ft-os adóhátralék ügyében telefonálok...

2012. szept. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen a sorrendet véletlenül irtam ilyenre és azért jöhetne néhány tipp a helyszinről(faluban lakom)
2012. szept. 26. 18:00
 9/10 anonim ***** válasza:

hívd fel!

én is vacakoltam, volt ilyen, aztán felhívtam. nekem nem nagyon jó a beszélőkém, de azért elbeszélgettünk 10 percet is többször. neki jobbak a kommunikációs készségei. max legrosszabb esetben ő se tudja mit mondjon és te sem és lerakjátok. egy próbát megér

2012. szept. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
igaz amit elmondtál csak faluban gyorsak a hirek és leginkább ez aggaszt
2012. szept. 26. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!