Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy úgy fáj,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy úgy fáj, hogy egy lány sem szeret, nem jelzi, hogy tetszem neki, miért van az, hogy mások boldogok egyedül is én meg folyton csak egy különleges szerethető lányra vágyom?

Figyelt kérdés
Persze jól titkolom és nem mutatom ki, de nagyon szomorú vagyok, főleg, ha még párokat is látok, az csak rátesz egy lapáttal a hangulatomra, de anélkül is folyton ez jár a fejemben, folyton azt érzem, hogy jó lenne már egy lányt szeretgetni és jól esne, ha valaki viszont is szeretne végre már.

2012. szept. 26. 12:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány éves is vagy te tulajdonképpen????
2012. szept. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát még ilyen romantikus specialitás létezik? Én azt hittem, már rég kihalt.


Egyet tanácsolok neked: menj a könyvtárba. Ott találsz ilyen speciális egyedet, mint te. ;)


Ne búslakodj, vadássz.


Csak mi nem vagyunk nagypofájúak, beképzeltek, gyönyörűek.

2012. szept. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hasonlóan vagyok mint te, kérdező, nekem is hiányzik lány :)
2012. szept. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 KnightBalazs ***** válasza:
én is ugyanigy érzem de probálkozom...
2012. szept. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fiuk!Hiaba irjatok ide ki hogy milyen szomoruak vagytok , mert nincs baratnotok,mert nem fog valtozni a helyzet.Inkabb ismerkedjetek csendesebb,visszahuzodobb lannyal.Sok lany van akinek nincs baratja.Persze ne bekepzelt csajokkal akarjatok kapcsolatot mert azoknak a kulso a legfontosabb es hogy milyen meno vagy meg gazdag. Probalkozzatok es sikeretek lesz elobb-utobb.;)
2012. szept. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azzal nincs semmi baj, ha egy aranyos, szerethető lányra vágysz. Azzal vannak igen komoly bajok, hogy a lányokat leginkább a lóvéd és a lóerőid érdeklik, ergo ha nincs király verdád, és nem lógnak ki milliók a zsebedből,emberszámba se vesznek.
2012. szept. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én ugyanígy vagyok mint te, csak lány változatban... :(
2012. szept. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!