Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rondan tenyleg nem erdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rondan tenyleg nem erdemes csajozni es inkabb masra pazaroljam az energiamat?

Figyelt kérdés
Eddig anyam nem hitte el, hogy a rondasagom miatt 27 evesen forever alone leszek. Mindig abbol indult ki, hogy a 70 es, 80 as evekben szinte az osszes ronda pasinak volt csaja, felesege. Mist ez lassan mar oskovulet felfogasnak latszik, valtoznak az idok, kinyilt a lanyok csipaja, megvaltozott erthetetlen modon az izlesuk es nem hajlandoak ronda pasival szoba sem allni. A rondat az arcra ertem, emrt testileg rendben vagyok, nem.kover, nem vekony vagyom. Eddig azt hitte, hovy en szurom el a dolgokat, de mukor kutattam, hofy rendes kozeledesemre is durva reagaltak a nem tul szep lanyom, akkor mar o is elhitte, hogy baj van a mostani lanyokkal, baj van a felfogasukkal. Azota kezd o is beletorodni, hogy forever alone leszek.
2012. szept. 26. 20:40
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Egyszeruen ezt egy jobb kulseju ferfi vagy egy csaj sem.tudja atelni. Egy ronda lanyra is ha utolso csaj a foldon, akkor ia van 2-3 pasi jelentkezo. Egy atlagos pasira is mindig van.utolso esetben is 2-3 csaj jelentkezo?elobb vagy utobb talalnak. De a ronda pasik nem talalnak manapsag. Csak aki a rondak kozott is kitunik valamivel. Nagy duma, vastag penztarca, nagy barati tarsasag stb. A tobbi eltunik a sullyesztoben maganyoan.
2012. szept. 26. 20:56
 12/18 anonim ***** válasza:
Mert ismersz olyat a környezetedben, akinek sose volt senkije?
2012. szept. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Sajnos.igen. 43 eves es sosem volt senkije. Nem lepras, nem antiszoc, csak ronda kozmunkas. De jo munkaero, megsem kellett sosem egy lanynak sem.
2012. szept. 26. 21:02
 14/18 anonim ***** válasza:

most mivan??

Mind nagyon jól tudjuk, hogy lehetséges az ilyen és előfordulhat!


Egyszer legyünk már őszinték na :)


Szóval igen lehet h sosem találsz senkit sehogyan...maradnak a k*úrvák.

2012. szept. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
A jo munkaero senkit sem erdekel. Ha nem sikerult a.jo munkajaval.valamit felmutatni, marpedig kozmunkabol lehetetlwn, es meg ronda is raadasul, az sajnos a legtutib recept a lanyt mentes elet eleresere. Hiaba probalkozhat az olyan ember, mar faluhelyen is eszmeletlenul valogatnak a lanyok.
2012. szept. 26. 21:04
 16/18 A kérdező kommentje:
Regen is valogattak a lanyom, de negyed ennyire sem. Szomszedom apja a vilag egyik legrondabb embere esku, de lett felesege. Van ket fia, mind a ketto 23-25 eves, nagyon robdak ok is. Probalkozbak, csajoznak, nulla a siker. Forever alone nez ki ott is. A szulok tehetwtlenek mert nem.ugy van mint 50 eve, hogy a szulok osszeadnak. A lanyoknak meg kinyilt a csipajuk, sajnos. 99%uk obtudatra ebredt. Lehet mondani, hogy mindebkibek megvan a parja?, de kicsi az eselye hogy rondan ezt a part meg is talalhatna. Mivel 40-50 elutasitas utan az ember belefarad es mar nem varja meg a 189.lanyt aki a parja lesz egyszer, mert egyszeruen elfarad, lekileg osszeomlik.
2012. szept. 26. 21:09
 17/18 anonim ***** válasza:

Nem szabad feladni, hanem tovább kell próbálkozni. Tudom, hogy ennyi elutasítás tényleg sok lehet (amikor én próbálkoztam kb. 100 elutasítást is kaptam, mire összejöttem a párommal, akit azóta is imádok.)

A "nagy számok törvénye" a te oldaladon áll, szóval csak kitartás.

2012. szept. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
próbáld meg a rondarandi.hu-t.
2012. szept. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!