Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miert tortent mar meg velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert tortent mar meg velem többször, hogy heteekn át jòl elbeszélgettm egy csajjal, utana mikor képet kuldtem, akkor miert nem valaszolt sohasem?

Figyelt kérdés
Nem egyszeri.eset volt. Teljesen jol elvoltunk, tetszett a szovegem neki. Sokszor mondtak eezk a lanyok, hogy most mar az swm szamir ha nem tetszem nekik, mert annyira megkedveltek. Aztan kuldtem kepet es tobbet egyik sem valaszolt. Csalodtak? De akkor miert etettek, hogy belèm vannak zugva?
2012. szept. 26. 22:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
:DDDD Leírtad a választ is
2012. szept. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Vannak gondok...

Senkibe nem lehet belezúgni csak az írásai alapján. És hát szerinted mégis mivel van a gond, ha a kép után lelépnek?

Gondolom ötleted sincs...

2012. szept. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
hogy nézel ki, olyan ronda lennél?!
2012. szept. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
legközelebb küldj előre képet, és nem történik ilyen és neked se kell sokat fűzni a lányt.
2012. szept. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Azért, mert rasszisták, és nem tudták, hogy te más etnikumhoz tartozol.
2012. szept. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
De.akkor megmondhatnak.elore, hogy ha esetleg nem tetszel, akkor hiaba minden. De mind.leirjak, hogy tuti nem.lesz baj, nem kell a hwlyes pasi, nagyon kedvellek kep nelkul.is stb.
2012. szept. 26. 22:40
 7/17 A kérdező kommentje:
Magyar vagyok, nem kisebbseg.
2012. szept. 26. 22:40
 8/17 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban! ;D
2012. szept. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Pedig tobb het alatt rendes lanynak tuntek mind. De mar ketlkedek, hogy van rendes layn aki tenyleg azt is gondolja es teszi is amit leir nekem.
2012. szept. 26. 22:42
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem tudnál nekem képet küldeni privátban? Tényleg nem bántani akarlak, próbálnék tanácsot adni. Így elég nehéz. 23/L
2012. szept. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!