Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tegnap este diszkóban csókolóz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap este diszkóban csókolóztam először. Ma reggelre a számon egy elég csúnya herpesz jött ki. Amúgy elég érzékeny a szám, többször is volt már herpeszem. Lehet, hogy minden csók után kifog jönni?

Figyelt kérdés
Majd a későbbiekben előfordulhat, hogy szex után a nemi szervemen is kialakulhat herpesz? Tudnék erre valamit szedni? 16/L
2012. aug. 5. 23:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
?? a herpeszt azt max elkaptad a sráctól(vagy lánytól), nincs rá semmi, erősítsd az immunrendszered.
2012. aug. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
szerintem neki nem volt herpesze...
2012. aug. 5. 23:05
 3/17 anonim ***** válasza:
benne van a szervezetében, elég az.
2012. aug. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Itt a gond, az hogy ha a herpesz vírust, egyszer elkaptad benne marad a szervezetedben. Csak úgy lappang tünet nélkül akár évekig is. És aztán időközönként ismét megjelenik, majd ismét eltűnik. De ott marad.. És ez komoly
2012. aug. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Igen igen ezt tudom...kb.10 éves korom óta kijön néha-néha...

Használok rá krémet,de sokat nem segít...

Akkor most minden csókolózásnál kifog jönni?

Nincs rá valamilyen megelőző "cucc"?

2012. aug. 5. 23:26
 6/17 anonim ***** válasza:
45%
dehogy függ minden csókolózásnál kijönni. a srác volt "szájbeteg".
2012. aug. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
38%

dehogy függ minden csókolózásnál kijönni. a srác volt "szájbeteg".


Most mondja, hogy már 10 éves korától benne van a vírus..

Max valami újraaktivizálja csókolózáskor.

2012. aug. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
74%

Ha már volt herpeszed és többször is kijött akkor tudnod kellene, hogy előjön, amikor legyengül az immunrendszered. Ha annak is volt, akivel csókolóztál, lehet, hogy megint összeszedtél magadnak pár vírust és ezért jött ki. Nemiszerven is előjöhet, ha a partnerednek van herpesze.

Megfelelő "cucc": nem nyalsz össze és nem fekszel össze akárkivel. Ezt most ne vedd kioktatásnak, bár annak tűnik, de más tényleg nincs rá. Herpeszen kívül meg rengeteg más dolgot is összeszedhetsz.

2012. aug. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

én nagyon sok lánnyal csókolóztam diszkóban pár hét alatt, és semmit sem kaptam el... igyál sok vizet és mosss utána fogat... én így csináltam... a nevüket sem tudtam.


El'Pedro bácsi, Kazahasztán XII. Nemzetközileg Elismert Erdőterületi Támaszpont.

2012. aug. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

valószínű,hogy valóban az immunrendszerem gyengült le,mert ma reggel iszonyatos torokfájásra ébredtem :S nagyon beteg vagyok :S

köszönöm a válaszokat!

2012. aug. 6. 11:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!