Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez már tényleg vicc! Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már tényleg vicc! Hogy lehet az, hogy még tőlem csúnyább, csajozáshoz nem értő srácnak is összejött most nem rég egy lány az én tanácsaimat követve, míg én magányosan szenvedek már több éve és még sosem volt barátnőm?

Figyelt kérdés
Én már teljesen el vagyok keseredve emiatt. Elméletlen értem a csajozást és gyakorlatban mégsem kellek egy lánynak sem. :(

2012. szept. 27. 21:35
 1/10 anonim ***** válasza:
túlkomplikálod...
2012. szept. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"gyakorlatban mégsem kellek egy lánynak sem"


Azt azonnal verd ki a fejedből, vagy én verem ki belőled. Épp emiatt a gondolkozás mód miatt van ez.


FONTOS: "Amit állandóan ismételsz azzá válsz."

2012. szept. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szint úgy! Csúnya lányokat látok helyes fiúkkal. Nem tartom magam csúnyának, és mégis semmi... 17/L
2012. szept. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Baszus fejezzétek már be! Mindenkinél vannak ilyen időszakok mégsem rinyálnak állandóan....

Engem is csupa degenerált vesz körbe mostanság, de majd lesz jobb aztán jolvan, nem tudom minek kell ennyire rástresszelni :)

2012. szept. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

ma 21:54


23 éves szűz fiúként, úgy, hogy sosem volt még barátnőd, te is igen csak be lennél parázva, főleg úgy, hogy minden nap vágysz egy lányra, aki szeret és, akit viszont szerethetsz.


16 éves kis tinik ne ossszák már az észt!

2012. szept. 27. 22:03
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát ha 23 évesen nem volt még barátnőd akkor lehet, hogy valamit mégsem csinálsz olyan jól..
2012. szept. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
26%
Kedves kérdező vállalom, hogy csajozási órákat adok neked. Heti 2 napban elméleti oktatást nyújtok neked, másik 3 napban belvárosban gyakorlati oktatást, azaz csajozunk 1000el. A kurzusban szerepel hogyan értesd meg magad a nők nyelvén, farkincáddal hogyan okozzál felejthetetlen orgazmust a leányzónak, ideális programok, idős nők elcsábítása, mitől legyünk sármosak... stb . A tanfolyam 1 hónapig tart, azután minden korosztályban lévő nőt megkaphatsz. Tanfolyam ára most 200.000Ft, de ha hozol magaddal valakit , akkor tudok kedvezményt adni számodra. A szolgáltatás természetesen tartalmazza a 2 éves garanciát is, tehát akármi van , segítek és megoldjuk. A felmérések szerint az alanyok 90% a kurzus elvégzése után, egyszerűen csajmágnessé váltak. Ezen a telefonszámon napi 24h órában elérsz: 06-30-863-6460
2012. szept. 28. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
:D Ilyet én is tudok írni.
2012. szept. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"idős nők elcsábítása" :DDD

Minden férfi legnagyobb vágya a nyugdíjas nénik felszedése :DD

2012. szept. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9:10 azaz :DD nincs is jobb a milfeknél :DDD


Egyébként meg úgy lehet, hogy a nálad csúnyább srácnak nyilván több volt a pénze. Ha sok zsetonod van, és jó kocsid, dögleni fognak érted a csajok, meglátod!

2012. szept. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!