Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyszer találkoztunk csak. De...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer találkoztunk csak. De jön haza és rám gondolt és írt. Mit írjak amiből látja, hogy örülök, de azért ne tűnjek elragadottnak?

Figyelt kérdés
valami kedve poénos dolgon(pár sor,vagy 1) gondolkodom, de nem akarom hogy az jöjjön le, hogy életem sem volt eddig nélküle.
2012. szept. 27. 22:17
 1/3 anonim ***** válasza:

nem tudjuk,mit írt,arra kéne válaszolni,nem?

különben meg valami visszafogottan lelkesedőt(bár,nekem a mostani randipartnerem az első találkozás után rögtön küldte az sms-t,h "best date ever",szóval... :)

2012. szept. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nekem az is meglepő volt egyáltalán, hogy ír

mert találkoztunk, másnaptól eltűnt egy hónapra. néha beszéltünk, de semmi komoly, jelenleg szinte nem is kapcsolatnak indul, hanem olyan ismerkedésfélének.

ezért is volt meglepő, hogy amikor hazajön sok 12 órázás, miegyéb után, belép az országba és nekem ír...

tehát ezzel már ő azt tükrözi, hogy számítok neki.


közölte hogy jön, meddig marad és reméli találkozunk. ennyi.

2012. szept. 27. 22:52
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem simán írhatod neki,h jó volt látni,reméled,lesz még hasonló alkalom,aludjon jól.

poénosan meg..nem tudom,nekem a bunkó humor fekszik,azt meg nem mindenki szereti,szóval találj ki valamit :)

de szerintem 1 sima normális hangvételű üzi is megteszi :)

2012. szept. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!