Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most komolyan, mi értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan, mi értelme csajoznia az alacsony, csúnya, ki sem gyúrt pasiknak, ha úgyis elutasítja az összes lány őket?

Figyelt kérdés

2012. szept. 27. 23:58
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
68%
Szerinted csak az ilyen típus tetszik mindenkinek? Ne legyél elszállva!
2012. szept. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
76%
Akkor ne csajozz, hanem nézzél TV-t.
2012. szept. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
48%
A diszkósnak lesz haszna ha fizetsz pár kört a csajoknak,ők meg ingyen isznak.Addig míg kihasználhatnak bámulhatod őket közelről.Ez is több a semminél.Így mindenki jól jár egy kicsit.
2012. szept. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
még nem próbálkoztál elégnél az a baj
2012. szept. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Az összes vonzó láyn lekoptatott, egyeetlen egy részeg jó csajjal táncoltam, de csak azért, mert ismert és full részeg volt már. CSak simi, tapi, de mást nem engedett, ez nekem már rég nem elgé, sem a nézegetés. Igazi szenvedélyes szexet akarok és normális lányt, hosszú távú párkapcsolatot.
2012. szept. 28. 00:27
 6/29 anonim ***** válasza:
63%
te most erre mégis milyen választ vársz??? mi lenne, ha nem sajnáltatnád magad? vagy sajnáltasd, de miért ismeretleneknek? nincsenek barátaid, vagy már megunták a hisztidet?
2012. szept. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
63%
Azt gondolod, hogy majd rád veti magát egy? Ne sírjál, hanem tegyél érte.
2012. szept. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Nem gondolom, hogy rám vetik magukat a lányok, de sehol máshol nem tudom kiadni a problémáat, a való életben mindig vidámnak, meg boldognak igyekszem mutatni magamat, közben meg csak szenvedek belül, főleg, ha egyedül vagyok esténként.
2012. szept. 28. 01:17
 9/29 anonim ***** válasza:
50%
Ilyen hozzáállással semmi.
2012. szept. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
És mi értelme a bakasárik után futni mikor normális lány is rendelkezhet vonzó külsővel?
2012. szept. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!