Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most komolyan, mi értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan, mi értelme csajoznia az alacsony, csúnya, ki sem gyúrt pasiknak, ha úgyis elutasítja az összes lány őket?

Figyelt kérdés

2012. szept. 27. 23:58
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
65%

A, wowozz és az eltereli a figyelmedet -> eredménye: nem lesz csajod


B, sírj tovább -> lúzer leszer -> eredménye: nem lesz csajod


C, szedd össze magad, járj el kondizni, legyen önálló életed -> legnagyobb esély hogy legyen csajod.

2012. szept. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
44%

Én is ugyanezt kérdezem magamtól,csak picikét más hangsúllyal.


Na de hogy komoly legyek, az alacsony, csúnya, nemkigyúrt pasiknak is lehet barátnőjük. Ha kificcen pár köteg Deák Ferkó a zsebükből, és fekete BMW muzsikál alattuk, annyi csajuk lehet,még meg is unják.


Egyébként meg valóban esélytelen.

2012. szept. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
75%
nah, megint itt a világlúzere fekete BMW mániás töketlen hülyegyerek :D már vártam.
2012. szept. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
50%

15:12


És szerinted mi ér többet, avagy ki?


A, egy gyönyörű csinibaba aki a pénzedért és az autódért van veled


vagy


B, egy ugyancsak gyönyörű csinibaba aki önmagadért szeret

2012. szept. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 Theodorik84 ***** válasza:
63%

Most komolyan, ilyen kérdéseket minek feltenni? Annyi hasonló témájú van, és általában oda jutnak hogy a "csúnya" nem kigyúrt pasinak ha pénze van akkor nője is lesz. Én élő példa vagyok ennek ellenkezőjére. Én nem vagyok jóképű, nem vagyok kigyúrt, sőt még pénzes sem vagyok és mégis mindig volt párom valamiért. Talán a kisugárzásom? vagy hogy nem siránkoztam amiért nincs meg valamim hanem inkább éltem és pl. a pénzem hiányát jó ötletekkel pótoltam? ki tudja......az igaz, hogy nincsen most párom de mégsem siránkozom....próbálkozom-próbálkozom aztán egyszer úgyis összejön....

28/F

2012. szept. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
37%

ssx44, az már más kérdés, mi ér többet. De a csinibabák általában mind ilyenek, hogy a lóvéd és az autód érdekli őket. Miért szeressenek önmagadért, amikor a szépségükkel megkaphatnak bármi mást is?


15:45, te meg kapcsold már ki innen magad, te ostoba nolifer troll selejt.

2012. szept. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
50%
A troll szon kivul nem ismersz mast? :) es meg en vagyok a "nolifer" xD iszonyu jokat nevetek rajtad.
2012. szept. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
88%
18:39, nem bírod a kritikát? Ismered a mondást: megszoksz vagy megszöksz. Ha nem tetszik, hagyd abba a parttalan netes vergődésed. Ostoba.
2012. szept. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
18:21 jó igen 95%uk, de a maradék 5 azért nem ilyen. van szép és nem pénzéhes nő is. (általában foglaltak)
2012. szept. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Vagy is a lényeg, röviden, hogy manapság esélytelen rendes, normális és egyben vonzó lányt szerezni, mert úgyis foglalt mind már.
2012. szept. 28. 21:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!