Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most komolyan, mi értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan, mi értelme csajoznia az alacsony, csúnya, ki sem gyúrt pasiknak, ha úgyis elutasítja az összes lány őket?

Figyelt kérdés

2012. szept. 27. 23:58
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
75%
Figyelj most gondolj bele szerinted egy lány mit választana 'egy alacsony, csúnya, nem kigyúrt pasit' vagy egy vasalt hajú, csőfarmeres vagy ülepes gatyás, bmx es ''fiúkat'' akiknek van hajvasalója... én lány vagyok és ha választanom kéne inkább az előbbi típusból választanák mint a vasalt hajú fiúkákból akik többet törődnek a hajukkal, mint egy normális lány... szedd össze magad ne pedig búslakodj fontos az optimista hozzáállás!
2012. szept. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Na és az emós csajok? :D
2012. szept. 29. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

tegnap 23:44


Tudom, hogy ezt csak azért írod, hogy megvígasztalj. De ez hazugság és felesleges hazugságba ringatni. Amikor küldök képeket lányoknak a nagy része próbál vígasztalni, hogy nem vagyok ronda, de közben tudom, hogy belül nem ezt gondolják. Számukra sem vagyok vonzó, hát ez van, de a lányok nem akarnak megbántani és inkább hazudnak.

VAnnak a buta, szívtelen r.bik, ők kimondják, hogy ronda vagyok és ki is nevetnek. Tapasztaltam már személyesen, amikor bepróbálkoztam a lánynál és neten is egyarátn. A legrosszabb, hogy nem is tűnt annak, de úgy látszik ma már a külsőről sem lehet megmondani ki milyen lány jellemre.

2012. szept. 29. 01:13
 24/29 anonim ***** válasza:
68%
Neked semmi se jo????? Ha megmondjak hogy ronda vagy, akkor az egy szivtelen ribi, aki meg azt mondja, nincs veled baj, az meg ugyis hazudik?? Nem vagy te egy kicsit idiota, mar ne haragudj? Megis honnan lenne neked olyan szornyen nagy tapasztalatod a lanyoknal, hogy mindenkire tudjad, mikor hazudik? :D de ha meg megmondja az oszintet, akkor meg mar ribi... Kicsit nagyra vagy magaddal. Nezz mar magadba!
2012. szept. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

ilyen hozzá állással soha nem lesz csajod.szerintem a lányok jobban tudják hogy mennyire fontos a külső mint te!

különben meg a külső csak kapcsolat elején számít onnantól kezdve nem.

gyenge oltásokat nem kérek nem fogom el olvasni!

2012. szept. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

ma 13:27


Tegyük fel, hogy igaz és összejönnek egy ocsmány fiúval is, de amint meglátnak egy izmos, magas, jóképű gyereket, egyből benedvesedik a bugyijuk és megcsalják ezt a szegény csúnya srácot vagy elhagyják azért a jóképű, magas izmosért.

2012. szept. 29. 13:51
 27/29 anonim ***** válasza:

21:53


Ez azért nem így van, mert minden ember különböző, még ha sok mindenben hasonlítanak is egymásra. Ezzel az erővel munkát se kell keresni, mert mindegyik be van töltve.

2012. szept. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
82%
Most komolyan ha itt hisztizel és mártírt játszol sajnáltatod magad akkor jobb lesz? Én sem voltam/vagyok sem kigyúrt sem magas sem pénzes. Mégis mindig volt barátnőm. Nem szabad magadat sajnáltatni! Ha egy nő azt mondja hogy nem vagy ronda akkor ne kezd el magad becsmérelni hogy Te márpedig az vagy! Legnagyobb hülyeség! Te összejönnél egy olyan lánnyal akinek minden 3. mondata az, hogy Ő milyen ronda és csúnya? Több önbizalom és kevesebb önsajnálat! Ameddig itt hisztizel és így állsz az egészhez nem fogsz sikerrel járni. Én is megkaptam, hogy milyen ronda vagyok. És? Kit érdekel? Egy lány véleménye a sok közül!
2012. okt. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 Norby666 válasza:
Figyel,nem is olyan régen,még én is itt kerestem a választ a csajozási problémámra.De a tegnapi buliban megfogadtam a többiek tanácsát és nem siránkoztam,meg bámultam a csajokat,ahogy azt addig csináltam,hanem minden mindegy alapon megszólítottam egy lányt,és nem falt fel :) szóval vele már komolyra fordult a kapcsolatom ilyen hamar...szóval bátorság,szólítsd meg,legrosszabb esetben visszautasít.Mi a veszíteni valód?Semmi.Nem fog 1 normális lány sem rád mászni...Szóval sok sikert hozzá! :)
2012. okt. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!