Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, számít, ha egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, számít, ha egy srác motorozik? Mármint úgy figyelemfelkeltésként, hat rátok? Elárul valamit a fiú személyiségéről? Vagy pont hidegen hagy?

Figyelt kérdés
Nem motorral szeretnék 'csajozni', csupán érdekel, hogy ha motorja van egy srácnak, akkor az ad valami okot, hogy ránézzenek, vagy nem? Amióta sportmotorral rohangászok le se tudom magamról vakarni a nőket... Aztán ezért érdekel. (Mert lehet, hogy csak a bolygók állása kedvez nekem:))
2012. szept. 28. 18:07
 1/9 TOMAtm ***** válasza:
55%
pasi vagyok és igen,a csajok de még az idősebb nők is buknak a motorokra.beöltözöm a motoros-bőrszerkóba aztán sokszor odaszólnak teljesen ismeretlen csajok h nem viszel egy kört? -és nem konkrétan a motorra értik ;)
2012. szept. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát én pl. jobban megnézek egy kocsit (nem az ilyen "menő piros sportkocsira" gondolok). De vannak olyanok is, akik megnézik a motorosokat. Tudod a nagy hangjuk miatt ...

:D

2012. szept. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1: Pont ez!:D Én is tapasztaltam, bőrdzsekibe egyből előjön ez a szituáció:D
2012. szept. 28. 18:12
 4/9 anonim válasza:
55%

Én nem vagyok nagy motoros, haverommal megyek néha, de mikor megállunk minden nő minket néz:)

Szal lehet vele csajozni jól, persze nem egy Simsonnal.

2012. szept. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

[link]


Ez azért nem egy Simson:)

2012. szept. 28. 18:18
 6/9 anonim ***** válasza:
azért most elképzeltem jelenetett motorozik egy faszi és erre menne csajhoz menő minden csaj odáig van erre srác leveszi a sisakot és bűn ronda a gyerek gci mekkora lenne :D: :D D: :D :D :D áhh azta krva :DDD:DDD
2012. szept. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%

engem is nézegetnek a pinák(biciklin) aztán mikor látják h nem csak az van akkor mégjobban néznek!

nagymotoros vok! :D

2012. okt. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Jajj Honda NSR50 az egy p.csköszörű! :D Legalább valami hozzá illő hangja lenne...

Érdekes, én a Simsonnal is tudtam csajozni :D

2012. dec. 26. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Engem nem igazán érdekel...ha van neki, akkor van, ha nincs akkor nincs. Tőlem lehet neki, csak nehogy felboruljon egyszer vele. Én félek az ilyen járművektől, nem ülnék fel rájuk semmi pénzért, szóval nekem nem számít, mert úgyse akarok vele menni sehova. (úgy értem, hogy nem kell, hogy elszállítson különböző helyekre.) :D

17L

2013. ápr. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!