Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mivel kezdjem (kicsit hosszú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

David_Hustler kérdése:

Mivel kezdjem (kicsit hosszú, de olvasd el)?!

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám, hogy most jött a sulinkba ugye 9.-es osztály, és van 1 csaj aki nekem elég szimpi, csak nem tudom, hogy vajon ő mit gondolhat rólam, hogy milyen srác vagyok. Én 16 vagyok, ő 15. Egy fb-s állapotából gondolom, hogy lehet nekem is esélyem, mert azt írta, hogy ne a tökéletes férfit keresse, hanem azt aki mindig szereti(még ha mackós is, én is ilyen vagyok)! Nagyon szeretnék vele beszélgetni meg minden, de suliban nem adatik meg rá a mód(amúgy nem látszik, hogy kicsit testesebb vagyok(105KG, 200cm)), mert nem igazán van rá időm. Mivel nem vagyok a nagy csajozó mester így nem tudom, hogy kezdjek neki a dolognak. Mondta 1 haverom, hogy szerinte írjak neki fb-n, hogy: " Szia, szeretnélek megismerni". De én ezt nem találom jónak, mert ezzel minden el is romolhat. Tudni kell, hogy első barátnőm lenne. Kérlek segítsetek, és akár privátban 1 hosszabb segítség-tanács párost is elfogadnék :)) Köszi mindenkinek

2012. szept. 29. 00:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha élőben nem mered, akkor írj neki.

Még semmi sem kezdődött el, hogyan romolhatna el bármi is? :)

Egy a lényeg: légy bátor!

A lányoknak sokkal jobban imponál egy olyan srác, aki nem fél, laza, nem görcsöl semmin, tudja, mit akar.

Szóval hajrá, menni fog!

17/F

2012. szept. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
9%
Te nem kicsit testesebb vagy, hanem egy debella.
2012. szept. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Második: Te meg kretén vagy.:D


Szerintem is írhatsz neki, de ne annyit, hogy "Szia, szeretnélek megismerni.", hanem bővítsd ki egy kicsit. Tényleg legyen laza az üzenet, ne görcsös.

2012. szept. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szép nagyra nőttél te!:D Nem baj az, szerintem mondjuk nekünk fiúknak nagynak kell lennünk:)


Na, szóval most egy 14 éves osztja az észt, de nembaj: Élőbe a legjobb, de fb-n se gáz ráírni manapság. Légy határozott, próbálj nyugiba lenni. Hidd el menni fog, mindenkinek megy:) pl az a lányt, akivel most alakula kapcsolatom, úgy kezdtem "puhítani", hogy ráírtam: 'Szia, jófejnek tűnsz, de nem nagyon szoktunk dumálni... Nincs kedved chatelni?:DD' Beszélgetés végén mondtam, hogy majd holnap siluba megkeresem... Meg is kerestem, le van zsírozva vasárnapra egy randi:))


Mondjuk nem vagyok gyakorlott,ő a második lány, akinél próbálkozok, de az elsőnél 2x ennyire paráztam.

2012. szept. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálam a magasságoddal már lenne esélyed...:)

Egyébként szerintem ne úgy írj neki hogy szeretnéd megismerni, szerintem is elronthatja a dolgokat. Nálam a volt barátom úgy próbálkozott hogy előtte nem is nagyon beszéltünk és rámírt hogy megyünk-e az egyik barátnőmmel sítáborba... Aztán utána egész nap irogatottunk és amikor már érezte hogy kölcsönös a dolog akkor mondta hogy ez igazából csak egy ürügy volt hogy rám írjon.:)

Sok szerencsét!:)

17/L

2012. szept. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!