Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kell flörtölni és felszed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell flörtölni és felszedni valakit? Milyen jó randi helyszinek vannak?

Figyelt kérdés

2012. szept. 29. 09:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

"Hogy kell flörtölni és felszedni valakit?"

Felszedni, úgy mint a követ a földről.


"Milyen jó randi helyszínek vannak?"

Ahova elviszed. Nincs jó helyszín.

2012. szept. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha fiú vagy, akkor jól kell kinézni v gazdagnak kell lenni. A randihelyszín mindegy, egy randin is csak az számít a lánynak, h h nézel ki és mennyit költesz rá.
2012. szept. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
igen fiú vagyok,és tetszik nekem 1 lány.nem tom kideríteni, hogy én is tetszek-e neki meg, hogy járna-e velem!
2012. szept. 29. 09:57
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

hívd el sétálni, az a tuti :) esetleg pizzázni, vagy ilyesmi. moziba ne vidd. :)

egyébként meg nem igaz az, amit feljebb írtak, hogy az számít hogy mennyit költ a pasi a csajra. ez a felszínes libáknak fontos. pl. én utálom, ha költenek rám, még a barátom is. 3 randiból egyen sem költött rám, nem is mentünk olyan helyre ahol kellett volna, és nem is hagytam volna. :)


18L

2012. szept. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igaz, h ez a felszínes libáknak fontos, de mivel minden lány az, ezért minden lánynak fontos :)
2012. szept. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Köszi... :)

Itt vagyok én élő példának, erre rám is azt mondod, hogy felszínes vagyok. Rendes vagy. Attól, hogy nagy többségben felszínes lányok vannak, és az érdekli, hogy milyen vastag a pasi pénztárcája, hány kocsija van, milyen háza/lakása, nem jelenti azt, hogy minden lány ilyen. Aláírom hogy sok ilyen van, de azért azokat nem kellene így leírni, akik nem felszínesek. Lehet, hogy te csak felszíneseket fogtál ki eddig, ez esetben sajnálom. De vannak rendes, normális lányok is, ezt azért ne felejtsd el...


18L

2012. szept. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Van akinek nem számít a pénz, ez igaz. Annak csak a külső számít, ami viszont szintén felszínesség.

Igen, vannak rendes, normális lányok is, de nagyon kevés, és mindnek van már egy jóképű, magas pasija.

2012. szept. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a normális lányok közé tartozom. Az igaz, hogy magas a barátom, de nem az a kategória, akitől elolvadnak a lányok, mert "húúúúú de helyes", nekem sem kifejezetten az esetem, átlagosnak mondanám inkább, nem kigyúrt, bunkó pasi, nem is gazdag, de szeretem. :)
2012. szept. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszolok
2012. szept. 29. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!