Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miert latni ennyi magányos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert latni ennyi magányos fiut es miert annyi parkapcsolatvan levo csajt (pl tarskeresokon mindig dupla annyi pasi van mint lany) ha kozel hasonlo arányban vannak fiúk es lanyok (Mo. -n 105 fiura jut 100 lany)?

Figyelt kérdés
Tehat olyan 51-49% az arány. Ez azt jelentene hogy csak nehany maganyos fiu lenne csak, de rengeteg van beloluk, hemzsegnek.
2012. szept. 29. 10:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hat dragam ha fele aranyban vannak kb a fiuk meg a lanyok, akkor gondolkozzal mar kicsit, hogy akkor maganyos lany is pont ugyanannyi van, mint maganyos fiu. Ha van 100 fiu meg 100 lany, es 50 lany kapcsolatban van, akkor nyilvan a 100bol 50 fiuval vannal kapcsolatban. Tehat marad 50 maganyos lany meg 50 maganyos fiu.


Plusz a lanyok nem irnak ki ide minden nap maganyossagrol nyafogo kerdeseket, ez par itteni fiunak a szokasa. Es naponta megkerdeznek ilyeneket tobbszor, ezert tunik ugy, hogy tobben vannak. Lanyok meg tobbnyire a tarskereso oldalaktol idegenkednek tapasztalataim szerint.

2012. szept. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Azért mert valaki nincs fenn társkeresőkön még nem jelenti azt, hogy van párja is. Jelenpillanatban most nekem sincs, mégsem vagyok regisztrálva egyik ilyen oldalra sem és nem is leszek...inkább a megoldom a valóéletben mert többre megyek vele :)

22/L

2012. szept. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mert a fiúk nem válogatnak annyira, a lányok viszont úgy vannak vele, h ha jóképű pasit nem kaphatnak, akkor nem is kell semmilyen.
2012. szept. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Jézusom. Ritka buták az emberek. Egy társkeresőből szűrtél le "statisztikát"? Valószínűleg a lányok nem regisztrálnak be, nem? Pontosan ugyanannyi párkapcsolatban élő lány van, mint fiú. A meleg pároktól tekintsünk el, mert az ő számuk szerintem elhanyagolható. Nevetséges, amit állítasz. Probléma az ilyen kérdésekkel, hogy a sok besavanyodott fiú behülyíti itt egymást, miszerint a "a lányoknak csak a jóképű kell".
2012. szept. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az Baj, hogy a lanyoknak, vagyis a tizen es huszoneveseknek csak a jokepu es magas pasi kell. 30 felett meg a jo egtiaztenciaval rendelkezo, akkor mar a kulso nem annyira mervado. Az pedig kizart, hogy ugyanannyinak legyen parja. Mert sok jokepu vagy gazdag pasi tart a csaja mellett 2-3 szeretot is, akikethetente egyszer ketszer kegdugnak, vesznek nekik ezt azt, igy annak nem kell mas pasi.
2012. szept. 29. 12:09
 6/11 anonim ***** válasza:
ennyi erővel sok gazdag, de öreg férj mellett élő, szexuálisan elhanyagolt nő is tarthat magának 2-3 pasi szeretőt. akkor? ne sarkítsunk mááár... most minek itt nyafogni? magányos vagy? változtass rajta. attól, hogy itt megint gerjeszted a hozzád hasonló nyafogósokat, még nem leszel kevésbé magányos.
2012. szept. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igazából tök mindegy, hogy ennek a szerencsétlennek mit írsz, mert úgyse fogja fel, most örül, hogy a baromságának talált egy "alátámasztást", mert "a társkeresőn is kevesebb a lány." Idősebb pali 2-3 szeretőt? Te észnél vagy? Röhej.
2012. szept. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

7!

Azért ne sértegessél már másokat, mert feltett egy kérdést! Lehet ám normálisan is válaszolni, és nem így nagyképűen.

2012. szept. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hetedik vagyok. Épp elég kérdésére válaszoltam már normálisan ahhoz, hogy rájöjjek, semmi értelme.
2012. szept. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

7-es: Nagyon el vagy szállva a nem létező élettapasztalatodtól!

Több férfit ismertem, akik igaz hogy 30-40 közt voltak, de 2-3 szerető HELYETT konkrétan hetente, kéthetente másik nőjük volt, van akinek az állandó mellett.

A nők pedig sokszor tudtak egymásról. Az is egyfajta betegség lehet, hogy valaki ennyire promiscuous, mindenesetre gazdag egyik sem volt, viszont az átlagnál jobban néztek ki és ami fontosabb, nagyon magabiztosak voltak. A szerszám is nagy volt.

A nők jó részének úgy látszik, ez kell, a hangzatos "én csak arra vágyom, hogy szeressenek" helyett.

febr. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!