Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ha a pasi úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha a pasi úgy fekszik mellém, hogy a kezével átkarolja a párnámat az azt jelenti hogy tetszek neki? Ha nem lett volna ott a párna, akkor a karján feküdtem volna. :D

Figyelt kérdés
2012. szept. 29. 22:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
3. találka után nem fetrengenétek még az ágyban ha komoly lenne.
2012. szept. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anthonyahopkins ***** válasza:
57%
Harmadjára találkoztatok (főleg úgy, hogy a bratyó is ott volt,)te meg már egy ágyban fekszel vele?! Félreértés ne essék, nem az őskorban élek, de ez még nekem is furcsa. Egyébként pedig tényleg írhatnál egy kicsivel több infót.. hány éves a pasi pl.? Amúgy szerintem is csak meg akar dugni. :-))
2012. szept. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Hát képzeld el,ez a te nagy fetrengésed történetesen úgy zajlott hogy filmet néztünk a barátainkkal....
2012. szept. 29. 23:13
 14/20 A kérdező kommentje:
És ebből adódik hogy nem csak ketten voltunk az ágyban.Vagy ti a barátaitokkal mindig egymástól 10 méterre csináltok programot?? -.-
2012. szept. 29. 23:15
 15/20 A kérdező kommentje:
Na mi van nagyokosok???Erre már nem tudtok mit írni,mi?Sok előítéletes ember,akik azt hiszik h mindent jobban tudnak...
2012. szept. 29. 23:24
 16/20 anonim ***** válasza:
:)
2012. szept. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anthonyahopkins ***** válasza:
Akkor te meg egy hisztis kislány vagy, aki azt akarja hallani, hogy biztos szerelmes beléd a fiú, el akar venni feleségül, meghalna érted?! :-)) Te kérdeztél, mi válaszoltunk. Mellékesen közlöm.. akivel harmadjára találkozol, az még nem a barátod..
2012. szept. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Tudod nem vagyok hülye,hogy azt higgyem hogy három találkozás után valaki belém szeret...És már megint jössz a hülye előítélettel hogy hisztis vagyok....Tudod szerintem csak akkor jelents ki ilyeneket,ha egyáltalán ismered azt akivel beszélsz...Mert ez a gyerekes viselkedés!!!
2012. szept. 29. 23:45
 19/20 anthonyahopkins ***** válasza:
100%
Még jó, hogy ennek az oldalnak nem az ismerkedés a lényege, hanem a kérdezz-felelek. :-)) Akkor itt mégis mi a helyes válasz, ha neked semmi sem felel meg? De ha úgy viselkedsz, mint egy hisztis kislány, teljesen mindegy, hogy ismerlek-e. :-)
2012. szept. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
:DDDDD
2012. szept. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!