Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Karácsonyi ajándék 14 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Roxor3 kérdése:

Karácsonyi ajándék 14 éves lánynak? (történet lenn)

Figyelt kérdés

Az egyik osztálytársammal nagyon jól elvagyunk aranyos,csinos,szép lány msn-en is jókat beszélünk mindig. 7.osztályba jártunk 2-szer is utána megegyeztünk hogy szüneteltessük a járást. Most 8. osztályba myvipen vannak képei komoltam meg az a számos kommentár hogy mit akarsz csinálni bejelöltem hogy Szerelmed ...irta rá hogy ari vagy :)^^ igy. És most októberbe az osztály ment a városba 8-ra kellet beérni az adott helyre(ez most mindegy) és elötte mondtam neki h megyek haverommal plázába és erre ö kérdezte hogy kapok-e karácsonyi ajándékot meg hogy veszek-e neki mondtam hogy igen és szerintetek mit vegyek neki vagy az jó ajándék lenne örülne neki hogy megcsókolnám vagy megpuszilnám vagy esetleg egy ajándékkal és mivel lepjem meg??

Köszönöm az értelmes válaszotokat!!!


2010. okt. 22. 13:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

szerintem, mivel azt mondtad neki, hogy veszel ajándákot, mindenképp vegyél neki valamit:)

de csak valami kis apróságot

és csókold meg!!!

2010. okt. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
szia. Én is 14L vok. Szerintem is vegyél vmi ajéndokot, valami kis macit, amin van szivecske vagy ilyensmi, és utánna először puszuld meg, aztán meglátom hogy reagál :D lehet h csók is lesz ;)én ha így történne nagyon örülnék :D
2010. okt. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
puszild* bocs rosszul írtam :D
2010. okt. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
amugy 14 éves vagyok énis és debrecenben hol lehet venni?
2010. okt. 22. 14:04
 5/14 anonim ***** válasza:
tesco:D
2010. okt. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
ááá de ne állatkát me mi azt gyújtogatjuk unalmunkban vmi csokit mondjuk van ilyen kisebb milka
2010. okt. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
és mikor adjam oda? december utolsó tanitási nap jó?
2010. okt. 22. 15:01
 8/14 anonim ***** válasza:
ha akkor találoztok karácsony előtt utoljára, akkor jó : D 3 dik válaszoló vok :D
2010. okt. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
vagy valami kis ékszert, fülbevaló, nyaklánc. de nem ilyen csicsás, hanem vmi ami pl emlékeztet rád vagyilyesmi :D
2010. nov. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ohhhh *.* nekem is kell egy ilyen pasi ='(^^
2010. dec. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!