Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek gáz, ha már egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, ha már egy ölelésért is fizetnék egy nekem tetsző lánynak?

Figyelt kérdés
Elegem van, hogy senki sem szeret és egy lánynak sem kellek, én sem szeretgethetek egy lányt sem, mert csúnya fiú vagyok és emiatt mindenki eltol magától, nagyon fáj. :(

2012. szept. 30. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Megértelek, de igen.
2012. szept. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Évike147 ***** válasza:
igen az! nem tudom mi a bajod a külsőddel, de apró trükkökkel mindenen lehet változtatni, segíteni, javítani, ahogy tetszik. ha pedig minden lány csak a külsődre koncentrál, akkor azokkal ne foglalkozz. Hidd el vannak emberek akik nem csak a külső alapján ítélnek meg. Csak ölelésért meg ne adj 1 ft-se, :D
2012. szept. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Menj ki egy táblával hogy Free Hug, hidd el sokan értékelni fogják az erőfeszítést, pár jó csaj is oda fog menni mert látja rajtad hogy bevállaltad, nem lesz belőle talán csajozás, de tessék neked ölelés, és még pénzt se fizettél érte. Amúgy meg igen gáz, bár megértem, én annó csókért akartam. De ne sajnáltasd magad, fogsz te találni magadnak csajt, biztos vagyok benne!
2012. szept. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Üdv a csapatan.
2012. okt. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az tényleg aranyos ha kiírod egy táblára h "ingyen ölelés" szerintem próbáld ki.:)
2012. dec. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!