Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek előny vagy hátrány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek előny vagy hátrány, ha huszonévesen valaki kisfiúsan néz ki, kicsit kölyökképű, babapofi típus?

Figyelt kérdés

2012. szept. 30. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
ha lány vagy akkor eléggé, de egyébként szerintem nem.
2012. szept. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hátrány.
2012. szept. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem a lányoknak ez manapság nagyon bejön, persze férfias testalkat mellett
2012. szept. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor szívás, mert vékony vagyok, nem kigyúrt, magas.
2012. szept. 30. 21:48
 5/9 anonim ***** válasza:

szerintem nem feltétlenül hátrány, de így nem is lehet eldönteni, nem is látjuk, és mindenkit más fog meg igazán :)

L/20

2012. okt. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
de a testeden tudsz változtatni, arcod meg megvan, nyert ügy :D
2012. okt. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

ma 22:44


Azért nehogy azt hidd, hogy könnyű egy gyors anyagcseréjű, vékony csontozatú, alacsony fiúnak kigyúrnia magát, ha se pénze se genetikája nem könnyíti meg azt.

2012. okt. 1. 23:27
 8/9 Ipso ***** válasza:
Nos. Van, aki erre bukik, de a nagy többséget szerintem a látványosan férfias fiúk vonzzák. De neked úgyis csak egy pár kell egyszerre (gondolom), úgyhogy ez nem gond. Csak ne add fel a keresést, mert lehet, hogy sokáig el fog tartani.
2012. okt. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem az mindenképp előny hogy sokáig fiatalos leszel, szerintem mint férfi a 30 éveidben fogsz eljutni a csúcsra, de pl lehet hogy még negyvenesen is el tudod adni magad 10 évvel fiatalabbnak.


Most például szerintem te vagy az a forma aki ránézésre mondhatnak 18-19 nek is miközben teszem azt 25 vagy.


Nem olyan nagy para ez legalább fiatalabb csajokra is tudsz nyomulni, de majd 10 év múlva előnyödre fog válni meglásd.

2012. okt. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!