Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy azok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy azok a lányok is kaptak pasit, akik velem nagyon csúnyán bántak, csak, mert nem jöttem be nekik külsőre, míg én, aki a számomra nem vonzó lányokkal is mindig kedves vagyok és nyitott az ismerkedésre, egy lánynak sem kellek?

Figyelt kérdés
Ezt most már nagyon fáj és elszomorít, sírni tudnék fiú létemre.

2012. szept. 30. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:
kapj elő egy borotva pengét, és kezd el irdalni a kezed mint anyám szokta a halat sütés előtt.
2012. szept. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát norehadoris aki részegen összefeküdt a barátjával az meg se szólaljon
2012. szept. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nem említetted, hogy a lánykák akik csúnyán bántak veled, csúnyák-e?

szóval a külső miatt van.

ők szépek, nekik nem kell jó fejnek lenni, vagy kedvesnek, egy szép ember, nemtől függetlenül kelendő, ha nagyon bejössz valakinek, akkor is tapad rád, ha bunkó vagy és próbálod lerázni.

2012. szept. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!