Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van pasim de tetszik valaki....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van pasim de tetszik valaki. de én csak barát vagyok neki elvileg. Mit tegyek? :/

Figyelt kérdés
2012. okt. 1. 15:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi tennél, ha barátod, akkor dumálsz vele, ha úgy van. Ha emg arra gondolsz, hogy kidobod a pasidat miatta, azt felejtsd el de kurv@ gyorsan
2012. okt. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 ASOT ***** válasza:
Ha kezdesz beleszeretni vagy már szereted is avagy el tudnál vele képzelni bármit, akkor kezdj el gondolkodni azon, hogy mennyi értelme van a jelenlegi pároddal maradnod.
2012. okt. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

köszi.

de neki elvileg csak barát vagyok....és nem tudom hogy derítsem ki hogy van e komolyabb...

2012. okt. 1. 15:48
 4/10 anonim ***** válasza:

az, hogy nem tudod neki csak barát vagy-e, vagy érdekelnéd komolyabban egy dolog...

a mostani barátodat szereted? ha nem, érdemes rajta elgondolkodnod hogy együtt akarsz-e vele maradni vagy sem sztem.

2012. okt. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Rendesen sajnálom a mostani pasit, szar lesz majd neki mikor megtudja hogy csak addig kellett neked, ameddig nem sikerül egy neked megfelelő pasit összeszedned. Ha eszedbe jut olyan hogy valaki mással is jó lenne, szerintem kíméld meg magadtól a mostani pasid, jobbat érdemel.
2012. okt. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem semmit. Nem tudom, neked hogy esne, ha az aktuális (vagy jövőbeli) pasid így megalázna, hogy másért hagyna ott. De szerintem van egy olyan erős érzésem, hogy igen rosszul...
2012. okt. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha ilyet fontolgatsz,az azt jelenti,hogy nem szereted a jelenlegit.Így hát nyugodtan megkérdezheted a baráttól,hogy nem lehetnétek-e egy pár? (Mert csúnya dolog hamis érzelemmel lenni egy kapcsolatban).De különben hány éves vagy,hogy ilyen dolgokat nem tudsz eldönteni?
2012. okt. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 lekvarcica ***** válasza:
48%
Feküdj le vele és döntsd el kivel jobb.
2012. okt. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

1. ha van pasid ne nézz mást..

2. akk szakts a pasiddal és legyél azzal akit tényleg akarsz

;)

2012. okt. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Tisztázd magadban, hogy az aktuális pasival mi van. Vele akarsz e maradni vagy nem? Mert ha nem, akkor akármi is lesz szakíts vele. Ha meg vele akarsz maradni, akkor meg felejtsd el a másikat. Szerintem ez a dolog tök egyértelmű.
2012. okt. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!