Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A második randi után meddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A második randi után meddig érdemes várni, hogy keressen a srác?

Figyelt kérdés
És ha nem keres ő, akkor én se tegyem ugye? Véglüs, akkor ez elég egyértelmű.
2012. okt. 1. 18:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
14%
Hát ha nem cummantottad le a második randin, szerintem sok jóra ne számíts:D
2012. okt. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
és mivel ő is erre apellál mondjuk... elég egyértelmű. nem? mik voltak a randi körülményei, elválás? HONNAN szopj@k választ?
2012. okt. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Semeddig:)) A második randi végén meghivom egy harmadik randira:)))
2012. okt. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Ő a férfi nem neki néne keresnie? Én udvaroljak neki?
2012. okt. 1. 19:00
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem kéne mindig mindent a férfinak intéznie... Még az 50. randin is ő keressen?
2012. okt. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
37%

De, de... neked van igazad, teperjen folyton a férfi mindenért, hogy aztán ha meggondolod magad, pofára essen.

A KOMMUNIKÁCIÓ, ÉS AZ EMBERI KAPCSOLATOK ALAPJA, A KÖLCSÖNÖS NYITÁS, VISSZAJELZÉS... de szólj, ha te másképp tudod, és ha pofázol 2 órán át én meg arrébb megyek nem zavar... na hasonló...

2012. okt. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

A csajok szeretik játszani a feministát.( tsz kivétel)

És ha már femin divat van akkor az avval jár, hogy a csaj fusson a fiú után.

2012. okt. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Én utaltam rá, hogy szeretnék vele találkozni még, meg írtam is neki....Szerintem megtettem a kezdő lépést, most rajta a sor.
2012. okt. 1. 19:07
 9/18 anonim ***** válasza:

attól függ milyen típusú a srác


ha olyan, aki minden nőt megkap, akkor pont rosszul tetted, hogy nyitottál, de ha egy szerencsétlen srác, akkor meg pont jól tetted.

2012. okt. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Inkább az első, akiért sok csaj oda van. Lehet, hogy tényleg ennyit se kellett volna kezdeményeznem, most ezzel elcsesztem?
2012. okt. 1. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!