Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A második randi után meddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A második randi után meddig érdemes várni, hogy keressen a srác?

Figyelt kérdés
És ha nem keres ő, akkor én se tegyem ugye? Véglüs, akkor ez elég egyértelmű.
2012. okt. 1. 18:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

ilyenkor meg kell kavarni, ha elcseszted.

ha odaadó voltál, hirtelen kezdj el vele szórakozni.

hogy ne lehessen rajtad kiigazodni.

pl megírod, hogy úgy elmennél vele ide oda hétvégén

utána ráírod, nem is gondoltad komolyan, csak tesztelted mit szól hozzá.

meg ilyenek

vagy használatosak ezek a kifejezések: soha többet,ne is álmodj róla, de közben meg mosolyogj mint aki nagyon akarja, tehát ha csak írtok légy bizonytalan, mintha nem tudnád, hogy most ő neked bejön, vagy nem.

2012. okt. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Talán meg kellene várni míg letelik a munkaideje. Bár nem derült ki hogy mennyi idősek vagytok.
2012. okt. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Felidegesített. Ha mégis keresni fog, nem biztos, hogy rá fogok érni, sőt lehet egyeltalán nem érek már rá egész évben......Senki se gondolja azt, hogy valakit csak előrángat majd akkor amikor az neki tetszik. Szórakozhat velem nyugodtan, de akkor ennyi volt........Rajta kívül van még egy csomó pasi, aki örülne, ha vele járnék.

Jó most mérges vagyok, azért írom ezt, de egyébként még ha találkozunk is, azért egy kis szivatást kitalálok neki.....

2012. okt. 1. 21:23
 14/18 anonim ***** válasza:
már meg nehogy úgy járj mint nyuszika az ásóval :)
2012. okt. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Mert ő hogy járt? Nem ismerem a sztorit? :D
2012. okt. 1. 21:58
 16/18 anonim ***** válasza:

megy a nyuszi a sünihez hogy kölcsönkérje az ásóját

de egész úton bosszankodik, hogy á de mit fog szólni ha elkérem, vajon odaadja e, lehet oda se adja, pedig én is segítettem múltkor, ha nem adja oda, meg lesz*rom, csak elkérem, hátha..

és amikor odaér előbújik a süni és nyuszi csak annyit mond: tudod mit süni?! b*szd meg az ásódat!

süni pislog


:)

2012. okt. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
azt én sehol se látom, hogy a 2. randi óta mennyi idő telt el??? Mármint mennyi időre vonatkozik ez a nagy felháborodás?
2012. okt. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, hogy egy hét után felesleges várni.
2012. okt. 2. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!