Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek lehet, hogy az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet, hogy az, hogy akinek tetszem, ha ráírok Facebook-on, akkor néha egy csomó ideig várat a válaszával, azért csinálja, mert tesztel engem, hogy mennyi ideig bírom ki, hogy újra megkérdezem-e?

Figyelt kérdés
Ilyenkor ugye az a jó, ha "csakazértse" kérdezem meg újra, hanem inkább ki is lépek, hogy ne tudja megírni, ha elkésett. Nekem is tetszik a srác, de utálom, hogy ezt csinálja. Gondoljátok, hogy húzni akar, hogy tudja nekem jobban tetszik-e ő, mint én neki? Mi a helyes ilyenkor? Nem akarom elszúrni.

2012. okt. 1. 19:29
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Na de legközelebb hogy viszonyuljak hozzá? Ez itt a kérdés...
2012. okt. 1. 20:03
 12/17 anonim ***** válasza:

Szerintem nem igazán érdekled. Srácok ritkán csinálnak ilyet, ha igazán érdekli öket a lány... söt... szerintem soha... Mégis miért váratnál meg olyat, aki bejön neked?


Szerintem csak akkor ír neked mikor már úgy érzi nagyon muszály.


(Muszály mint az uszály)

2012. okt. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Mindenesetre a suliban ha találkozunk hogy viszonyuljak hozzá?
2012. okt. 1. 20:09
 14/17 anonim ***** válasza:

Hát ilyen nekem is volt, én sem tudom mire vélni.. volt hogy később írt hogy bocs de elvoltam vmi miatt foglalva, de volt olyanis hogy egyáltalán nem írt vissza..

Szerintem ha találkoztok, ne foglalkozz már ezzel a dologgal :) Egyáltalán ne is említsd neki, lehet furcsának vélné hogy így nyomulsz vagy valami :)

2012. okt. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Arra nem gondoltál hogy mással is beszélget nem csak veled???
2012. nov. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
És? Ha igazán érdekeltem volna, én lettem volna az első, és nem várakoztat meg fél órán át nem? Te meg erre nem gondoltál!
2012. nov. 21. 01:46
 17/17 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem igaz az, hogy ez fiúkra nem jellemző, az én környezetemben minden pasi ezt csinálja, (éppúgy mint a csajok). Ez inkább ilyen tipikus netes udvarlási probléma, amit valamennyien már jó néhányszor átéltünk. Ismerős az érzés, ha írok az se jó, ha nem írok az se jó, és közben annnnyira nehéz kibírni, hogy ne írjon az ember mégis rá. Skype a jó, ott bekapcsolod a videobeszélgetést, és ott nem tud kitérni a válasz elől.
2012. dec. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!