Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem akar lesmárolni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar lesmárolni? Van egy srác akivel jó párszor randiztunk de sosem akart lesmárolni csak szájra puszi miért?

Figyelt kérdés
2009. aug. 4. 11:27
 1/10 anonim ***** válasza:
lehet hogy az lenne neki az első és még fél:-)
2009. aug. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hát azt nem hiszem hogy az első lenne neki
2009. aug. 4. 11:36
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet ez nem is randi, csak baráti találkozgatás. Esetleg még nem biztos abban, hogy akar tőled komolyabbat. Vagy nem kíván annyira, hogy megcsókoljon.
2009. aug. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet nem az a lerohanós fajta, vagy úgy érzi, te nem akarod. Miért nem kapod le te magad? :)
2009. aug. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ha't nem tudom lehet az lesz bel'o'le
2009. aug. 4. 12:16
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

nem minden pasi és nem midnen csaj szereti a csókot. meglepő dolog de így van, hasonló ez ahoz h pl vannak akik nem szeretik kapni sem az orális szexet...

de nekem is volt olyan h még nem éreztem annyira erősen h meg akarom csókolni a lányt, pedig már nagyon imádtam... sztem idő kérdése csak és meg fog történni

2009. aug. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi a biztatást remélem is hogy a következő randin megfog történni :)
2009. aug. 6. 11:09
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg inkább örülj neki, hogy nem akar azonnal "letámadni" Ti még csak ismerkedtek, úgyhogy jól is van ez így. Örülj neki, ez egy komoly gyerek lehet.
2009. aug. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Biztos büdös a szád.
2009. aug. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
17:11 haha nagyon vicces , nem hiszem hogy az lenne szoktam fogat mosni meg fogorvoshoz jarni
2009. aug. 7. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!