Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit is kellene csinálnom? Várjak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit is kellene csinálnom? Várjak?

Figyelt kérdés

Évfolyamtársam és szilveszterkor elméletileg csókolóztunk...Sajnos nekem hiányosak az emlékeim... Utána nem is beszéltünk, mert szégyelltem magam és nem kerestük egymást.

Szeptemberben rájöttem, h engem érdekel. Írtam neki fb-on, néha beszélgettünk ott. 1hete egyszerre végeztünk suliban,és beszélgettünk, miközben mentünk haza. Aztán pénteken írt fb-on, h nem vagyok-e bent a városban? Sajnos csak szombaton vettem észre. Hétfőn megkérdeztem,h nem vár-e meg kedden? Megvárt, és így kedden suli után megint együtt mentünk, de most hazáig kísért. Úgy érzem,h talán érdeklem, de suliban nem beszélünk. Fb-on nem akarok megint én írni(mert általában én írok rá), de most nem tudom,h mit is kellene tennem...Szeretném hétvégén elhívni bulizni, mert haverjaimmal beülünk egy helyre, de most akkor megint én keressem? :/

Szerintem viszonylag visszahúzódóbb fiú, de nem ismerem igazán.


2012. okt. 3. 15:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Mivel visszahúzódobb és elakarsz vele menni akkor írj neki. Esetleg várj holnapig, hátha rád ír ő.
2012. okt. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Évike147 ***** válasza:
Írj neki és ha elmegy akkor több dolgot is leszűrhetsz. Ha nem megy el, akkor pedig hagyd és ha ír még van esély, de nagyon ne fuss utána, mert attól, hogy visszahúzódóbb nem dől össze a világ ha rád ír.
2012. okt. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!