Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az gáz, ha van olyan 11-13...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, ha van olyan 11-13 éves lány, aki tetszik nekem,16 éves fiú létemre? Van más is, aki idősebb és bejönnek neki a 11-13 év körüli lányok is akár, ez normális?

Figyelt kérdés

2012. okt. 4. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Mai világban nem gáz. 12 évesen úgy néznek ki lassan, mint egy leélt 17 éves.
2012. okt. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

azért nem mindegy hogy 11 vagy 13, de szerintem nem vészes a dolog....

nekem is bejönnek a nálam fiatalabbak...például 14 évesek.....

17 éves fiú voltam

2012. okt. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

1sőnek üzenem, hogy hülye vagy..


amúgy meg nem normális, én nem nézek úgy kislányokra

2012. okt. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

11 szerintem gáz...


véleményem szerint 13 évnél húzd meg a határt azért (ha nem is a testi, de a lelki érettség miatt!)


Most leszek 16

2012. okt. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Attól függ milyenek azok a kislányok. Ha olyanok, mint manapság egyre többen (smink, teljesen felnőttes öltözék, festett haj), akkor nem gáz, hogy KÜLSŐLEG bejönnek, hiszen simán kinéznek 15 évesnek (és mivel te 16 vagy, ez a te korosztályod.) Láttam én már olyan 13 évest, aki simán elment volna 18-nak. A lényeg, hogy tudd, hogy ezek a kislányok csak külsőleg néznek ki korodbelinek, kapcsolatot ne kezdj velük, kicsik ők még ahhoz.


Az elég gáz, ha "normál" 11 évesek tetszenek neked "úgy", mármint akik tényleg 11 éves kislánynak néznek ki, de te beindulsz rájuk, na az annyira nem okés szerintem.. :D

2012. okt. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
79%

Együttérzek veled testvér!

Tudom min mész most keresztül!

45/F

Pedómaci voltam sziasztok! :D

2012. okt. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!