Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem fordítunk nagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem fordítunk nagyobb figyelmet a barát-zónára?

Figyelt kérdés
Barát-zóna él és létezik, rengeteg férfi van ebben a csapdában.
2012. okt. 4. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:

És most mi akik még nem vagyunk csapdában segítsünk kiszabadulni?

reménytelen

2012. okt. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Most nemigazán értem, hogy mit szeretnél megtudni kedves kérdező.
2012. okt. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Dr.Martin ***** válasza:
Mivel nem értem a kérdést, nehezen tudok azonosulni a problémával.
2012. okt. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#2-es-nek igaza van. Ha saját, konkrét eseted van, akkor egyszerűbb arra megoldást kérni!:) Másrészt azért nem, amiért nem fordítunk eleget egy csomó minden másra, pl. nem adakoznak milliók a nyúlszájúak javára, pedig ők is sokan vannak!


Egyszerűen arányaiban nincs elég ember, hogy ez ilyen közismert dolog legyen. Meg szerintem annyira nem is kell rámozdulni, ha tényleg FÉRFI vagy, akkor számodra ilyen nincs. (Fenntartva, hogy szerintem én m,ég messze vagyok ettől, annak ellenére, hogy már nem izgat a friendzone.) Ha ez nem adatott meg, a tuti módszer az, ha látod mikor tetszel egy lánynak, mikor nem. Ezt nem olyan nehéz elsajátítani, és utána, ha van egy kis szociális érzéked, ha tudni nem is, de érezni fogod, ha esélyesen nem lesz ebből semmi. Ezen kívül, a barátzóna melegágya, amikor hagyod, hogy barátnak lásson. Pl. nagyon sokan tök udvariasak, finomak, nehogy megbántsák/elijesszék, pedig a lányok sem gondolatolvasók, ha nincs egy-két jól irányzott bók, sanda megjegyzés, szép nézésekből, főleg ha alapból nem is gondol rád, mint esetre, nem fog rájönni, hogy merről fúj a szél. Tehát finoman, de határozottan irányítani kell a dolgokat, és akkor nagyon nagy meglepetés nem érhet.


[Van személyes tapasztalatom, 1 év alatt 4x próbálkoztam az illetőnél, mindannyiszor kedvesen de határozottan visszautasított. Azóta is barátok vagyunk, és örülök neki. Btw. alapvetően nem is vagyok az esete, szóval ez a tudat is segített feldolgozni a tényt, illetve megóv a visszaeséstől. Elismerem, egy patront megérne, de nem vagyok az a típus (ő se), szóval egyszerűbb keresni barátnőt, ellőni azt a bizonyost.]


18F

2012. okt. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És milyen módon kellene rá figyelmet fordítani? Hallgatlak.
2012. okt. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én fordítok rá figyelmet, csak részletezd
2012. okt. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Má megin mit óvastá a kozmóban he?!
2012. okt. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!