Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek egy félénk csaj h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy félénk csaj h tud pasizni manapság?

Figyelt kérdés
Ez úgy értem h van nekem egy barátnőm, aki nagyon félén és még 1x sem volt pasija. Szóval ebben én h tudnék neki segíteni h legyen szeretne pasit magának de ő nem az a fajta lány aki fiúkkal haverkodik.Vissza húzódó és csendes.
2012. okt. 5. 16:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Be kell vinni egy fiús társaságba.Ott is csak beszélgetni semmi extra.Esetleg egy biliárdozás a legjobb fiú barátaiddal.Fel fog oldódni :)
2012. okt. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
csak mert jó barátnőm és ő nem az a fajta lány :)am köszi az eddigi válaszokat remélem lesz még majd (:
2012. okt. 5. 17:09
 3/9 anonim ***** válasza:
Na, hát milyen fajta lány?
2012. okt. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Menjetek el társastánciskolába.
2012. okt. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
magas közepes testalkat vállig érő haj
2012. okt. 5. 17:30
 6/9 anonim ***** válasza:
A legtöbb srác szereti a visszahúzódó lányokat. Legalábbis én és a legtöbb barátom igen. Jó, mondjuk nyilván azok a srácok ezek, akik szintén nem a társaság középpontját szokták alkotni...
2012. okt. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem a külső jegyeit kérdezem, hanem mondjuk van a két véglet, az egyik 5 percen belül hetyem-pity a mosdóban, a másik végletnek pedig majd egy év múlva foghatod meg a kezét.

A két végletet figyelembe véve mely intervallum az ahol megfelelne neked a barátnőd?

2012. okt. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én speciel nagyon bírom a magas,hosszú hajú,csendes csajokat..16/F
2012. okt. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idős?
2012. okt. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!