Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még olyan csaj manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan csaj manapság akinek nincsenek egetrengető igényei? Vagy már tényleg az összes ilyen, még a csúnyák is?

Figyelt kérdés
Jóképű! ez az alap manapság minden csajnál, azt veszem észre. Ha ez nincs meg már buktad. Nekem ez mondjuk h megvan. Jönnek a többi szarságok, férfias kiállás, legyek a társaság középpontja, legyek menő vagány, legyen facebook-on legalább 1500 ismerősöm és minden képemen min 50 lájk. Na ez már nekem sok. Nektek mi a véleményetek? 21/F
2012. febr. 19. 07:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Hmm én nem ilyen vagyok!

Azt mondják jol nézek ki! :)

Mégis egy olyan barátom van aki elég visszahuzódó és még Facebookja sincs :)

2012. febr. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Az a véleményem, hogy hülye helyen ismerkedsz...


Én is ismerek egy rakat csajt, és még sincs egyiknek sem ilyen elvárása...

2012. febr. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem is rossz helyen ismerkedsz. Ne diszkóba keress ilyen lányokat.
2012. febr. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Hát igen, aki nincs fent fészbukon az nem létezik és ami nincs kirakva oda az meg se történt! -.-" Nekem nincs fészbukom (vagyis van de csak 1szer vagy 2szer mentem fel rá és van vagy 20 ismerősöm :D) mégis tetszek a lányoknak és azt mondják hogy aranyos vagyok pedig nem én vagyok a társaság középpontja! :$
2012. febr. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Nazira ***** válasza:
Rossz csajokkal találkoztál eddigi életedben ami reméljük megváltozik :) Én pl nem várom el sem a facét sem az ismerősöket még a lájkokat sem, azért a külső hááát ne legyen olyan csúnya de nekem nem az első de valaminek meg kell fognia elsőre és az a külső ügyebár... Társaság középpontja sem kell lenni mert az vagy bohóc v öntelt de sosem jó legalábbis szerintem.
2012. febr. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

ma 07:51 Elég rosszul áll a szénád dude :/ Nem sokat érthetsz a nőkhöz mert a nők nyelvén az hogy "aranyos vagy" az azt jelenti hogy jó lennél barátnak, de sose döngetsz meg mert alfahímre vágyom.


Nazira: Hát, tényleg nem sok normális csajt ismerek. Most van egy csaj az évfolyamon, (eszméletlen jól néz ki, a feneke pedig 10/10 :) ) és nemrég tudtam meg, hogy egyáltalán nincs facebook-ja meg semmi ilyen szarsága. Háromszorosára nőtt a szememben egy pillanat alatt. k*rva jó csaj kategóriából felemelkedett a főnyeremény álomnő kategóriába :)

2012. febr. 19. 08:19
 7/19 anonim ***** válasza:
07.51 vagyok, akkor ezt mond azoknak a lányoknak is, akiket már megdöngettem mert ők ezekszerint nem tudták hogy mit beszélnek :)
2012. febr. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

írni gép előtt mindent lehet dude ;)

különösen egy anonim oldalon

2012. febr. 19. 08:22
 9/19 anonim ***** válasza:
jólvan duda :D megbeszéltük ;)
2012. febr. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Nazira ***** válasza:
Nekem is van facém meg a páromnak is egymással beszélgetünk meg a rokonság van meg ennyi, nem elvárás de ha van nem elítélendő az sem :) Bár igen vannak fb r*bik akik na az már sok bárkinek... Akkor próbálkozz be nála ha már annyira álomnő ;) Az aranyos meg jelentheti ,h több mint barátság csak valahogy ki kell mutatni ,h tetszik és az ez a szó is lehet ;)
2012. febr. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!