Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy álljak neki ennek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy álljak neki ennek az egésznek? Nagyon megtettszett nekem a csaj, de kicsit bátortalan vagyok.

Figyelt kérdés

Most 11.-edikes vagyok, és megtettszett a buszról egy lány. Amióta megkezdődött most a suli mindig egy busszal megyünk-jövünk. Kezdjük ott, hogy amióta meg láttam a buszon nagyon megtettszett, mindig rá mosolyotam és ő is rám. Aztán amikor legelőször velem ült az is véletlenül jött össze, mert épp hazafele egyedül ültem és ő máshol szállt fel, megkérdezte foglalt-e mondtam hogy nem és leült. Aztán beszélgettünk pld: h ki meik suliba jár, hanyadikos, meg ilyesmikről. Aztán meg szinte csend lett, alig beszélgettünk pár szót. Máskor megint véletlenül mellém ült, mondjuk akkor szinte fele busz üres volt és csak hozzám jött hogy foglalt-e, és akkor is beszélgettünk kicsit...elég ciki volt mert elfelejtette hogy meik suliba járok, megint megkérdezte (ebből azt szedtem ki akkor, hogy nem is figyelt rám..) , aztán még beszélgettünk és megkért hogy legközelebb is foglaljak neki helyet. Úgyis lett, aztán 1hétig nem mentem mert beteg voltam. És most csütörtökön meg ő nem volt suliba, aztán pénteken meg foglaltam neki helyet, velem ült és megkérdezte hogy rádőlhet-e oldalból mert a túloldali székre tette a lábát és úgy volt. Aztán beszélgetés közbe megkérdezte hogy feküdhet-e az ölembe...mondom természetesem :D és rajtam feküdt:D mondta hogy a kezemet rá tehetem, rá is tetem a hasára finoman. És a másik kezem a hátánál volt, amikor a busz fékezett én érezhetően megfogtam és rám mosolygott azt mondta köszi, és beszélgettünk, aztán kicsit aludni próbállt, de nem birt a zaj meg a zene miatt. És mindig amikor megfogtam rám mosolygott, én pedig úgyszintén:). Flörtölgettünk, akkor hosszabb ideig is volt hogy mélyen egymás szemébe néztünk, meg sokszor össze akadt a tekintetünk és mindig rám mosolygott közben. Aztán finoman megcsikiztem a hasát :D és nevetett , meg a kezemet jobban a hasára tette aztán a kezét a kezemre tette. Aztán finoman megsimogattam az újjammal a kezét és mosolygott. Aztán ő is megsimogata karom, csakúgy beszélgetés közbe. Végül szinte fogtuk egymás kezét. Szóval úgy érzem hogy ő is akarna valamit. De idáig még nagyon sokat nem beszélgettünk, telefonszáma sincs meg sajnos, szóval csak a buszon beszéllünk. Nagyon szép meg minden, kedves, én nagyon megkedveltem és tetszik nekem, komolyra szeretném forditani az ügyet, csak azt nem tudom hogy mondjam el neki hogy tetszik nekem? Meg 2 probléma is van: 1 hogy kicsit magasabb mint én, ez szerintem ciki lenne ha járnánk...szerintetek is?

A másik az, hogy ő teljesen román, meg román suliba jár....viszont én magyar suliba járok, és keveset tudok románul. Vagyis nem az hogy keveset, hanem Ő előtte elmegy a tudásom fele:S És parázok kicsit. Meg hasonlók :S

Hogy álljak neki ennek az egésznek? Hogy mondjam el hogy tetszik nekem? kérlek értelmes válaszokat adjatok:)

Köszönöm előre is , nekem ez nagyon fontos.



2012. okt. 7. 00:57
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
bocsi hogy hosszú lett, de azért lett ennyi mert azt akartam hogy az egészet tudjátok akkor jobban tudtok tanácsot adni.
2012. okt. 7. 00:59
 2/23 Hole Hunter ***** válasza:

Ne szarozz már ennyit...mondd el neki, h tetszik neked!

Ha pozitívan áll a dologhoz, jöhet egy finom kis csók.

Ha elutasít, fogadd mosolyogva és kész. Bizony meg kell tanulni pasinak lenni! Sok sikert hozzá! :)

2012. okt. 7. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
de hol? a buszon csak úgy?:S
2012. okt. 7. 01:07
 4/23 anonim ***** válasza:
Sztem tetszetek egymásnak. Mikor még egyszer a buszon mentek mondd el neki hogy tetszik neked és szeretnéd komolyabbra fordítani a dolgot.Azzal hogy megpróbálod még nem veszíthetsz semmit.Nem tom de mivel a fiuk szoktak kezdeményezni lehet arra vár.hogy kezdeményezz te elöbb.Sok sikert.Ha gondolod leírhatod hogy sikerült a dolog vagy irhatsz privátba is, ha tudok segítek.
2012. okt. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsot !

Ha történik valami, akkor ide is leirom.

Utolsó: irtam privát üzit.

2012. okt. 7. 01:11
 6/23 anonim ***** válasza:
Na én végig olvastam! Kezedben van minden. Szerintem amikor a buszon vagytok kérdezd meg tőle szerda tájban nincs-e kedve péntek este vagy szombat este veled lógni magyarul randit kérsz tőle! Hova menjetek? Pl. cukrászda vagy kávézó ez bőven elég első randin és sétáljatok és beszélgessetek persze kérd el a számát a buszon, ha bele megy a randiba de addig is küldhetnél neki sms-t egyszerű legyen kívánj neki jó éjt szép álmokat. Az, hogy ő beszél románul azzal ne törödj ne az legyen az akadály! Nem kell itt mondani, hogy tetszik neked. Következő hétvégén megint hívd el randira. Hétköznap a buszon kérdezd meg milyen ételeket szeret pl ha szereti a kínait akkor már me is van kínai étterembe mentek megint séta stb. Nézd meg neten milyen filmeket vetítenek a móziban kérdezd meg a mozirol vagyis a filmekről és megint elhívod randira mozi, mcdonalsd ,séta. Remélem tudtam segíteni! 24F
2012. okt. 7. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Ez nagyon jó ötlet! Köszi :) És azt is köszi h végig olvastad:)

Csak az a helyzet hogy, kicsit félek, meg a román is nehéz előtte. De megpróbállom, mert ez igy nem mehet tovább. Péntek óta is egyfolytába rá gondolok....

2012. okt. 7. 01:14
 8/23 anonim ***** válasza:

Román az miért baj most? utolsó voltam


Ja ne félj leirtam mit csinálj szerintem így volna helyes persze azért ez pénzbe kerül és ha nincs annyi pénzed akkor 2 hetente hívd randira!

2012. okt. 7. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

a pénz nem akadály....a lényeg hogy el is jöjjön a randira:)

amúgy a kérdésben elfelejtettem emliteni, hogy én 17 vagyok, ő pedig 16.

2012. okt. 7. 01:20
 10/23 A kérdező kommentje:

De azért mégis kicsit zavaró hogy magasabb mint én...

meg hogy nemtudok teljesen románul, és félek, hogy valamit én nem értek meg teljesen vagy ilyesmi:S

2012. okt. 7. 01:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!