Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon elrontottam? Lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diablo22 kérdése:

Nagyon elrontottam? Lehet ebből még valami?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok. A gondom az, hogy van egy nálam 5 évvel idősebb pasi, aki tetszik nekem, sőt már két hónapja fülig szerelmes vagyok belé, de ő nem viszonozza, hanem csak barátságot szeretett volna. Csúnyán össze is vesztünk mivel elkövettem egy hibát, ugyanis sokat kerestem. A dolog vége fél év szünet lett, ugyanis, a vita idején nem tudtam még dönteni, mit szeretnék tőle valójában, mert kezdetben én is csak a barátságot szerettem volna, de közben fokozatosan beleszerettem.

A fél év szünetet viszont elég sajátosan éljük meg, mert amikor találkozunk, és egyedül jön az úton, állandóan fülig érő szájjal int nekem, ha meg társaságban van, rám se hederít. Viszont az utóbbi időkben, amikor egyedül van és rám néz vagy odaköszön emellett és mindezt fülig érő mosollyal ajkán, olyan fényt látok a szemében, amelyet egy szerelmes férfiében tapasztaltam már nem egyszer...



2012. okt. 7. 11:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy neki is bejössz,csak az 5 év korkülömbség lehet neki a baj,vagy csak fél megtenni az első lépéseket.

Probálj nyugodt körülmények között beszélni vele és kérdezd meg töle hogy mit érez.

Ha csak barátként kezel akkor nem is érdemes találkoznotok mert te ugy se tudsz rá barátként tekinti...akkor pedig el kell hogy felejtsd.(sajnos)

2012. okt. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A veszekedés ideje alatt az igazság az, hogy több alkalommal is félrepakolta a telefont, mikor békülési szándékkal felhívtam.
2012. okt. 7. 11:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy 28 éves fiúnak nem lehet fiatal egy 23 éves lány. Másnak kell lenni a háttérben. Kikkel mozog a srác? Milyen korosztállyal?
2012. okt. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Van a baráti körében nálam jóval fiatalabb is, meg cicamicább. Azt tegyük hozzá, hogy elég nagydarab, és eddig nem nagyon tudok arról, hogy lett volna nője, mivel rajtam kívül mást nem nagyon vonz.
2012. okt. 9. 09:11
 5/8 anonim ***** válasza:
Az mit jelent h nagydarab? Van egy ismerősöm, 105 kilo nagy pocak és még csak 20 éves, de attól még hihetetlenül vonzó. Lehet hogy a te barátod attól még csajozik és bejön másoknak is, csak nem kérkedik vele, nem?
2012. okt. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
van vagy 140 kiló...
2012. okt. 9. 11:51
 7/8 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb, ha utalsz arra, h te még mindig úgy gondolod, hogy lehetne köztetek valami, játékosan nyomulhatsz, ilyesmi, és ha még ezek után is hárít, akkor szedd a sátorfád, keress másik pasit, vagy hagyd megint pár hónapra....szerintem
2012. okt. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
üljetek le és beszéljétek meg
2012. okt. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!