Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Elrontottam? Mi lesz ebből?...

Elrontottam? Mi lesz ebből? Piskóta?

Figyelt kérdés
Tegnap a srektrumon láttam egy tök jó,és egyszerű receptet.körtebefőttet kellett tenni a tepsi aljára,aztán lisztet,cukrot,kakaót,van.cukrot,sütőport,kicsi tejet,tojást összekeverni,és erre ráönteni,aztán megsütni.ott olyan jól nézett ki,de nem tudom mi lesz belőle.kezdő vagyok,azért örültem ennek az egyszerű receptnek.valaki csinált már hasonlót?
2008. nov. 17. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

én ezeket hívom kevert tésztáknak. kevert tésztás süti :D


amugy fura, hogy a befott megy legalulra, nem ég oda, mondjuk ha kivajazod, akkor valszeg nem.


a kevert tésztas sutik altalaban finomak és gyorsan elkeszithetők, és sokat te magad is ki tudsz talalni :D

2008. nov. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ahhoz képst hogy először csináltam nem lett olyan rossz.nem vajaztam ki.:-)egy kicsit leégett,na de majd legközelebb.nem tudtok valami egyszerű elronthatatlan sütit?
2008. nov. 17. 15:06
 3/3 anonim ***** válasza:

Elronthatatatlant? De!

Fél kiló liszt, 30 deka cukor, 1 margarin, 1 sütőpor 1 tojás és egy kanál víz összegyúrva. Bele még vanília aroma vagy v.cukor, és 3 kanál kakaópor.

Addig gyúrod, míg homogén nem lesz, aztán még annyi lisztet keversz bele, amennyit felvesz. Keverj bel apróra vágott étcsokit!

Margarinnak kend ki a tepsit, golyókat formázz a sütiből és két tenyered közt lapítsd el.

középmeleg sütőben kb 15 perc.

Hagyd kihülni.

Mennyei, és hetekig eláll, omlós, ropogós csokis keksz...

Saját találmány.

2008. nov. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!