Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet 2 osztálytárs között...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet 2 osztálytárs között több is, mint baráti, osztálytársi viszony?

Figyelt kérdés
Bekerültem egy új iskolába,és ott az egyik fiú osztálytárs nagyon tetszik,sőt teljesen bele vagyok zúgva,és én sem vagyok közömbös számára..ő már többszöris jelezte hogy lehetne több is,de én mondtam neki,hogy nem mert osztálytársak vagyunk. félek hogy ha nemjönne ki jól a dolog akkor haragba lennénk,vagy a többi osztálytársra nézve,ez nem gáz? nemtudom,segítsetek kérlek.köszönöm.
2009. aug. 5. 13:47
 1/10 anonim ***** válasza:
nem, 2 osztálytárs között nem lehet több mint barátság. TILTJA A TÖRVÉNY és az ISKOLA HÁZIRENDJE! De most komolyan. Miért NE lehetne? Senkit sem érdekel hogy kivel jársz. Ha meg vmi bajuk van kettőtökkel akkor azért mert irigy. ennyi az egész.
2009. aug. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az osztálytárs nem vérrokonod. Miért lenne gáz? Minden osztálynak mgvan a maga álompárja. Csak akkor lesz kellemetlen, a szakítotok.
2009. aug. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
igen,ettől félek,hogy ha szakítunk akkor minden nap úgy járok majd be,hogy egész nap egy térben vagyunk és harag van köztünk :/
2009. aug. 5. 13:54
 4/10 anonim ***** válasza:

lehet több barátságnál....

bár sajnos nekem nem sült jól el.

elég sokáig jártam egy középiskolai osztálytársammal és a szakítás után nagyon rosszul esett hogy minden nap láttam még éveken keresztül, hogy a közelemben volt,

na és meglátni egy másik lánnyal amikor még szerettem

az egysterüen mocskos érzés

2009. aug. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A barátnőm egyben az osztálytársam is ((:

Én szinte év eleje óta bele vagyok zúgva,alig tudtam levenni róla a szemem...de ő félt velem kapcsolatot teremteni,mert nem hisz az osztályon belüli párkapcsolatokról..és őszintén szólva,én se szeretem az ilyet!De ha már annyira elszánt az ember...nem tehettem mást,kitörtek belőlem az érzések,elmondtam,ő megijedt és otthagyott több hónapon át..utána jobban megismert(hisz nem tudtuk elkerülni egymást) és május 8-án összejöttünk.

Persze féltünk egymástól,él el se mertük képzelni,milyen lesz ha szakítunk...

Most minket mégse érdekel,két békés ember vagyunk,utálunk veszekedni,mindenben kieggyezünk és szeretjük egymást...más nem számít!

2009. aug. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Bocs ,16/F
2009. aug. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! sokat segítettetek!!! :)
2009. aug. 5. 14:57
 8/10 anonim válasza:
Én kétszer is voltam ebben a szituációban. AZ első alkalommal a srác dobot. De a barátság megmaradt. Beszélgettünk ugyanuyg mint régen. A másik alkalommal én dobtam a srácot. és nem maradtunk barátok, de kultúráltan elvoltunk egymással az osztályben. És érdekes, most meg ő keres engem hogy azért beszélgessünk. Randizz vele. Hidd el megéri.
2009. aug. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az első bnőm nekem is az osztársam volt, 4évig jártam vle egy osztályba de az utolsó évben jöttünk össze és mikor szakítottunk pont nyáriszünet volt és pont elballagtunk:)
2009. aug. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én az osztálytársammal alsó osztály 4. osztályában kezdtünk el járni:) Mindig elvonultunk hogy ne lássák hogy smárolunk. Aztán már nem emlékszem mi volt, de utána csak barátok voltunk. Azután felső osztály 8 osztályában újra összejöttünk és folytattuk ugyanott:) És megint az lett, hogy mindennap jártam hozzá, azután egyre kevesebbet azután pedig már semennyit, de azutén is barétok maradtunk
2009. aug. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!