Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csúnya fiúként hogy lehetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya fiúként hogy lehetne belenyugodni, hogy sosem lehet olyan barátnőm, akit tudnék testileg kívánni?

Figyelt kérdés
Úgy értem sok csúnya, kövér lány lenne, aki a kutyának sem kell és kínjukban lefeküdnének velem. Én sajnos vékony vagyok és nem egy nagyon jóképű, csak átlagos külsejű fiú így esélytelen vagyok még az átlagos lányoknál is, mert náluk én már csúnyának számítok.

2012. okt. 8. 12:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
31%

Csúnya fiúként csúnya nővel tudsz összejönni és ez így fair.


Önzőség szép csajt kívánni, mert akkor "ő szívja meg".

2012. okt. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Menj sportolni,adj magadra,ennyi.
2012. okt. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
2. ha sportol akkor helyes lesz? -_-
2012. okt. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
miért nem nézed a belsőt?? főleg úgy, h te sem tartod magad szépnek. Hidd el néha a belső ezerszer többet ér, mint a külső :) ha így állsz hozzá akkor másképp fogod látni a többi lányt is akinek esetleg tetszel :)
2012. okt. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Persze,hogy számít a belső, de nem tudok megkívánni egy 100kilós lányt, ha beledöglök sem, próbáltam, inkább undort érzek. Amúgy meg ilyen alapon a lányok is megkívánhatnának, hiszen a belső a fontosabb.
2012. okt. 8. 12:56
 6/13 anonim ***** válasza:

nem hiszem el.

hány éves vagy?

szerintem elég fiatal lehetsz.attól, hogy egy kis közösségben nem tetszel senkinek, ( egy osztály 15 lány)

nem kell ilyen hulye következtetéseket levonni, hiszen nem csak a 15 lányból áll a világ.

Majd biztos írod, h nem csak 1 osztályból, hanem 2-3.ból se jött össze. Én meg erre azt mondanám, hogy az is még csak 30-40 ember.

2012. okt. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Úgy lehet belenyugodni, hogy feladsz minden reményt ezzel kapcsolatban, és ha esetleg megkívánsz valakit, akkor emlékezteted magad arra, hogy semmi esélyed náluk, és ne is próbáld meg.

Ha ennek ellenére valamelyik helyes lány mégis érdeklődne felőled, akkor is küldd el.


Azt hiszem ez a precíz válasz a kérdésedre.

2012. okt. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Majd ha sok pénzed és nagy f@szod lesz meg fogsz szépülni.


Ja, hogy az se lesz? Hát ez szívás. Panaszkodni valóban egyszerűbb.

2012. okt. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Neked nincs olyan előnytelen külsejű, nem gazdag ismerősöd, akinek szép barátnője van????
2012. okt. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ronda = kövér?

Én láttam már sok randa, de vékony lányt :/

Igazából sokkal több ronda csajt látok, mint fiút.

2012. okt. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!