Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiztam egy lánnyal, de még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiztam egy lánnyal, de még testileg sem vonzódok hozzá, nemhogy szerelemes lennék belé (pedig egyébként jó a személyisége). Mondjam meg neki (persze, átfogalmazva, nem ennyire nyíltan), vagy csak ne hívjam többször, és kész?

Figyelt kérdés
2011. jan. 30. 14:11
 1/8 anonim ***** válasza:
akk miért randiztál vele? egyébként én az egyenesség híve vagyok...finoman, de őszintén mond el neki... ha hagyod, h várjon rád, az elég csúnya dolog
2011. jan. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok mint te a csaj odáig van értem találkozni akar folyton de én még mindig a régi párom szeretem.

Azért csak meg kéne mondanod hogy nem akarsz tőle semmit a végén vesd fel neki legyetek barátok vagy valami blabla szöveget

2011. jan. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki őszintén! Csak gondold magad a helyzetébe, te sem szeretnél bizonytalanságban maradni, és várni...
2011. jan. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer (kb. 10 éve) randziztam egy sráccal. Következő nap kaptam tőle egy e-mailt, leírta nagyon őszöntén, nyíltan és nem bántón, hogy nem szeretne velem többet találkozni, mert ő a törékeny, igazán nőies nőket szereti. Azóta is valahogy szeretettel gondolok rá (hozzáteszem: nekem sem jött be) és becsülöm benne, hogy jelentkezett és meg merte ezt mondani. Neked is ezt ajánlanám. De még az elején, hogy a lány se sérüljön. Nem kell magyarázkodni, csak egyenesen mond meg neki. Ha tényleg jó a személyisége , értékelni fogja az őszinteségedet.
2011. jan. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ugy tettem ahogy mondtátok.


Egyébként azért hívtam el, mert biztosra akartam menni, hogy nem tetszik-e, minthogy utána ezen rágódjak.

2011. jan. 30. 16:34
 6/8 anonim ***** válasza:
Az is egy megoldás ha nem keresed, de inkább tisztázd vele, hogy ne haragudj de nem szeretnék veled találkozni. És kész:)
2011. jan. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Végülis Ő is ugyanugy érzett mint én szóval... :D
2011. jan. 30. 17:05
 8/8 anonim ***** válasza:
na látod, akkor ő is örlődött volna egy darabig, mit csináljon :D
2011. jan. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!