Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány aki bejön nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki bejön nekem és szerintem én is bejövök neki de még nem léptem semmit csak ketten beszélgettünk több mint 1 órát és nem csak egyszer. Bővebben lent?

Figyelt kérdés

1.Tehát az első kérdésem az lenne hogy ha levelezünk órákig beszélgetünk és mindenen nevet meg mosolyog akkor bukik rám?


2.A másik az lenne hogy régebben belement a poénba meg eljött más merre és dumáltunk de mostanában mintha megváltozott volna velem szemben.Mit tegyek?

(nem akartam elsietni a dolgot mert oszt. társak vagyunk)


16/F


2010. febr. 27. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:

hát én pl egy oszt.társsal bizos h nem jönnék össze.

attól meg h mindenen nevet még nem biztos h bukik rád. lehet h csak mosolygós tipus.

de egy próbát simán megér..

2010. febr. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nyilván nem egy bunkó lányról van szó. Szerintem nyugodtan megkérdezheted hogy van-e esélyed nála, nem fog kinevetni és ha nem vagy tolakodó és ő a nemet mond, a barátságotok megmaradhat. Szerintem ez a legtisztább, mert így csak találgatni lehet, de szerintem ha jól elvagytok, akkor mindenképp van esélyed nála. Az eltávolodásra nem tudok mit mondani, biztos van valami oka, de ennyi információ kevés hozzá, hogy még csak a valószínű okát is meg tudjam mondani.
2010. febr. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"más merre"? mivan?

Am nem feltétlenül azt jelenti hogy bukik rád. Én pl. van hogy 5 fiúval msn-ezek egyszerre. ÉS nem azért mert ribanc vagyok, hanem azért mert inkább fiú barátaim vannak.

2010. febr. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!