Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Huszonéves vagyok, de úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves vagyok, de úgy nézek ki, mint egy 15 éves kisfiú, így mégis hol találhatnék olyan lányt, aki tud vonzódni hozzám ennek ellenére is?

Figyelt kérdés
Szégyellem, hogy ilyen vagyok, edzek is meg mindent megteszek, hogy legalább kigyúrt legyek, de nem könnyű. Alapból vékony a csontozatom is, szégyellem a karjaimat is, olyan semminek érzem magamat, nem is csodálom, ha egy lány sem kezdeményez nálam, nem tetszem egynek sem. Néhány lánynál próbálkoztam, de csak egy-két netes lánynak jöttem be, ők meg távol élnek. A környezetemben mintha esélytelen lenne olyan lányt találni, akinek tetszem. :S

2012. okt. 8. 23:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én az ilyen pasikat szeretem.
2012. okt. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ugyanez,csak én nemsoká 17 leszek,néha 14nek de ált 15nek néznek..:@
2012. okt. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Az igaz, hogy a korombeliek (21) rám sem néznek, de néhány 16-17 év körüli lányt már érdekeltem. Csak hát (szívás az élet) engem 18 alattiak nem érdekelnek, mert amit eddig tapasztaltam, az alapján komolytalanok.
2012. okt. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A kisfiút azt hogy érted? Fizikailag?
2012. okt. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Kinézetre te gyökér! Azt magyarázzák.
2012. okt. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nyomorék. Mit gyökerezel le? Úgy értettem hogy teljesen, vagy az izomzat csak? Netharcos :)
2012. okt. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Vannak ennek is előnyei, nyugi. :)

Amúgy keress olyan lányt, aki hasonló korú, mint te, de szintén sokkal fiatalabbnak tűnik! Akkor járhatsz korodbelivel, de senki nem fog rátok furán nézni... :)

2012. okt. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Amúgy miért te várod el, hogy egy lány kezdeményezzen. Tessék összemarkolászni a golyókat és férfinak lenni, aztán odamenni, ahhoz aki tetszik. Nekem bevált...
2012. okt. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

sehol nem fogsz találni.

http://www.youtube.com/watch?v=4SsCkL45_ZU már itt is megmondják a frankót

2012. okt. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én pont fordítva :D

15 vagyok, és legtöbbször 20+ nak tippelnek! (25 volt a max.)

Komoly!

2012. okt. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!