Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek gáz, hogy 4x...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, hogy 4x voltam ugyanazzal a fiúval?

Figyelt kérdés
5.osztályban,6.osztályban 2x és 7.ben.Mindig az én hibámból szakítottunk,mert valamit rosszul csináltam,de én még mindig szeretem.Mit csináljak?

2012. okt. 9. 18:03
 1/9 anonim ***** válasza:
19%
Mit értesz azon, hogy voltál fiúval? Ugye nem szexeltél? Mondd, hogy nem történt meg!
2012. okt. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 TOMAtm ***** válasza:
hányszor buktál mire 5.es lettél?mert én ha jól emlékszem ilyen 11éves lehettem 5.ben....
2012. okt. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
dehogy is,úgy értem hogy együtt voltunk,randiztunk
2012. okt. 9. 18:06
 4/9 anonim válasza:
Ebben mi a gáz?
2012. okt. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Traune ***** válasza:
67%
nincs benne gáz. csak ha mindig miattad mentetek szét szerintem változtass, járj jobban a kedvében, légy vele kedves és figyelmes. akkor talán elkerülitek az újabb szakítást :)
2012. okt. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Persze hogy gáz. Te benned is az rögzül hogy senki másnak sem kellesz és a környezeted is ezt látja és elkönyvelnek titeket ennek-annak.
2012. okt. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Persze, hogy az! Neked még "barbiznod" kéne, nem fiúznod!


Egyébként meg ha tényleg érdekel a véleményem: felejtsd el! Az első azakítás után sem szabad visszamenni az exhez, nem hogy 4x!! ???

2012. okt. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7.Barbizni 14 évesen igazán gáz lenne.
2012. okt. 9. 21:16
 9/9 anonim ***** válasza:
Ugyanazzal a fiúval? Jaj, ilyent nem szabad. Mindig mással kell randizni, ez törvény!
2012. okt. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!