Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 20-on éves nőktől kérdezném,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-on éves nőktől kérdezném, ha utcán odamennék azzal, hogy "Szia, az a helyzet, hogy tetszel nekem, és szeretnélek megismerni. " aztán elkérném a számod, eljönnél randizni velem, ha én is tetszem neked?

Figyelt kérdés

Mert, ha én nő lennék, értékelném, hogy nem köntörfalaz a srác, meg nélkülözi az ostoba leszólítós szövegeket.

Persze, ha van idő, pl nem buszmegállóról van szó, akkor lenne annyi kreativitásom, hogy mindezt valami humoros keretben tegyem.


2012. okt. 9. 21:42
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
tudom most majd jön a válasz, hogy akkor miért nem próbálod ki?:)
2012. okt. 9. 21:45
 2/21 anonim ***** válasza:
én azt gondolnám, hogy minden idegen nőt így állíthat le. tudod kinek kell az ilyen.
2012. okt. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
83%

nekem nem jönne be. egy csomószor jöttek így oda, nagyon elcsépelt

mellesleg mi az hogy "tetszek"? csak a külső számít? mert aki jól néz ki, az akkor elég egy pasinak a szerelemhez. nem baj ha bunkó, ha egy r.ohadék a lány, csak a formás mell, a jó alak, hosszú haj számít... akkor arra gondolok: na mégegy, aki csak d.gni akar. arra meg ott vannak az útszéliek.

nekem nem megy ilyen huss bele módon azonnali randi, persze elvárják hogy már csók is legyen, meg 3. randin szex

ugyanmár

ez nem a szex@new york, én nem fekszem össze idegennel, nem előlegezek meg ekkora bizalmakat csak mert azt mondják "tetszel". nekem is tetszik pl. külsőre a marlenka-szelet, mégse szeretem az ízét. akkor meg mi van?

egy szép lány, vagy legalábbis az átlagnál kicsit jobb annyiszor megkapja ezt a siralmas dumát hogy nem fog hasra esni tőle.

ez a számelkérés pedig azt az érzetet kelti hogy na, már rám is akar telepedni. egy idegesítő érzés hogy valami idegen, aki elémtoppant és még időm se volt jobban megnézni ahogy ő tette sunyiból mielőtt leszólított, hogy az illető bármikor zavarhat. fölcsöröghet pl. éjjel a legédesebb álmomból.

nem, kérjen facebook-ot, és majd ha kedvem lesz, visszaírok. ott még le is tilthatom ha kiderült hogy aberrált, míg egy telefonnál nem olyan egyszerű. nem fogok minden ilyen után új számot csináltatni.

meg nekem az tetszik ha először inkább haverkodik, nem kell kínosan feszengenem szép ruhában valami randiszagú borzalmon ahol rettegek, mikor kényszerít a nemkívánatos csókjára meg fogdosására - mert hiába tetszik valaki elsőre, egy idegentől akkor sem fogadok el intimitást.

szerintem nem is normális dolog ezt elvárni és nagyon beteg a mai világ...

vagy más emberek veszik ezt túl könnyen és sokkal egyszerűbbek mint én.

2012. okt. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
60%

Még sosem volt ilyenben részem, de jelenleg biztos elküldeném, mert van barátom.

Amúgy meg telefonszámot tuti csak így nem adnék meg idegennek... De nem kizárt, hogy ha beszélgetni szeretne, akkor nem tenném meg, de csak ha szimpatikus.

2012. okt. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 doryka1234 ***** válasza:
34%

Nekem volt ilyen, nem jött be. Sokkal jobb ha valami humoros helyzetben próbálod feltüntetni a dolgokat. Vagy légy kreatív! Minden nő más, de mindenkinél van olyan duma ami beválik, nagyjából fel kell mérned, hogy humoros-e a lány vagy komolyabb esetleg romantikus.


Nem fájt, amikor leestél az égből?


- Ne haragudj, elhagytam a telefonszámom, elkérhetném a Tiedet?


- Van kedved egy ismerkedéssel egybekötött fakultatív programhoz?


- Tudsz adni egy telefonkártyát? Fel akarom hívni az anyámat, hogy megmondjam neki: találkoztam álmaim asszonyával.


- Hiszel a szerelemben első látásra? Vagy megint el kell sétálnom előtted?


Mondjon el nekem mindent magáról - a küzdelmeit, az álmait, a telefonszámát.


Nincs kedved megszólítani engem?


Ne haragudj, meg tudnád mondani, hogy írják a telefonszámod?

2012. okt. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
ugyan nem vagyok már rég huszonéves, de se akkor, se most nem jött volna be. ez ilyen sablonszöveg, tuti, naponta kb. 10 lánynak mondja, hátha valamelyik egyéninek találja. amúgy, mellém ült le 19 éves koromban egy srác (a strandon), se olyan szöveg nem volt, hogy de tetszel, mobil még nem létezett, de a vezetékest se kérdezte meg. csak odajött, megkérdezte, hogy leülhet-e mellém a padra, és így spontán elkezdtünk beszélgetni. most vagyunk 37 évesek, azóta is tartjuk a kapcsolatot.
2012. okt. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
3-ashoz csatlakozom. Nem alkalmas megtetszésre és ismerkedésre az utca. Arra is gondolj, hogy éppen el van foglalva valamivel az ember, ha éppen megy valahova. Akkor csak zavar a rendszerben egy újabb, oda nem illő esemény - eleve irritáló, hogy valaki megzavar a dolgodban.
2012. okt. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Az addig oké hogy odajössz, még az is hogy ezt a szöveget beadod, még beszélgetnék is veled, de a számom tuti nem adnám meg!
2012. okt. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
47%
hogy itt mindenki milyen besavanyodott...inkább akkor ne is ismerkedjetek..mert először mindenki idegen:D mindig mondtam,hogy jobb a 18-19 éves korosztály, és ez ebből is látszik
2012. okt. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
ezek jók !
2012. okt. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!