Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Társkeresőzni hülyeség?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőzni hülyeség? (FÉRFI SZEMSZÖGBŐL NÉZVE! )

Figyelt kérdés

Sok rosszat hallani róla, hogy a lányok nem írnak vissza semmit ha nem vagy Brad Pitt, meg az ablakukból néznek meg téged, és ha nem tetszel nekik, akkor persze "véletlenül" nem ér rá. Meg, hogy oda csak a lúzerek ismerkednek, meg eleve gáz társkeresőzni, stb, stb. Nos?

PASIK TAPASZTALATAI érdekelnének elsősorban. Hány éves vagy, melyik társkeresőn voltál fönt, hány és milyen csajjal találkoztál, mennyire írtál rá, stb, stb. Szóval minden érdekel ezzel kapcsolatban.


2012. okt. 12. 12:53
 1/9 anonim ***** válasza:

vannak fent normális lányok,csak ki kell fogni

az öledbe hullani nem fog

ez kicsit olyan,mint a horgászat

2012. okt. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

27/F vagyok. 25 voltam mikor kipróbáltam. Találtam barátnőt, távkapcs volt, jó volt, dugtunk, de ritkán és messze volt, drága volt, és vége lett, de jó volt.

Aztán rá fél évre volt másik, az sem volt közel. Dugtunk, megcsaltam, megcsalt vége lett.


Sok az elvált, sőt el nem vált nő, és sok a gyerekes anya. Nem mindenki őszinte, sőt...

Van aki csak poénból van fenn. Idősebbek komoly céllal. Fiatalok mind hülyék fenn 99%-ban. Sok a rosszindulatú, nőben is rengeteg van aki élvezi hogy árthat, esetleg keresi az áldozatait, lopós k.urvák és bajkeverők.

Vigyázni kell, nem ajánlom túlságosan! De csak rajta ....

2012. okt. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
a társkereső oldalak tele vannak bunkó nőkkel, unatkozó háziasszonyokkal meg olyan kamusokkal, akik igazából pasik. Ha elég kitartó vagy és túl tudod verekedni magad a fostengeren, akkor találhatsz olyat, aki komolyan akar ismerkedni, főleg a 25 feletti korosztályból.
2012. okt. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kevesebb, mint fél év múlva töltöm be a 25-öt. Szóval érdemesebb lenne a 25+ nőknél próbálkozni? Én is látom, hogy a fiatal lányok nem normálisak.
2012. okt. 12. 13:12
 5/9 anonim ***** válasza:

Leírom, a barátom történetét.


Átlagos külsejű, nagyon rendes srác.


Egy évig folt fenn internetes társkeresőn. A legtöbb lány vissza sem írt. Kétszer nem mentek el hozzá a megbeszélt találkozóra, egy alkalommal pedig nem lány volt ott, hanem fiúk. Két esetben csak hosszan ímélezgettek, de nem merték bevállalni a személyes találkozást a lányok.

Sok rossz tapasztalat, és időhúzásnak is felfogható ismerkedés, amikből még találkozó sem lett.


Aztán egy év után írt nekem, ugyanazon a társkeresőn. Ez volt a 4. leszervezett randija, én voltam az első, aki tényleg oda is mentem.

Mi 8 hónapja együtt vagyunk, és boldogok vagyunk együtt

:-).


De neki előtte egy évet kellett kínlódnia, míg ez sikerült.

2012. okt. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
És mindketten 25 évesek vagyunk.
2012. okt. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Leírom én is a tapasztalataimat. Kifejezetten csúnya srác vagyok. Beregeltem egy társkeresőre, képekkel meg mindennel együtt, és írtam pár lánynak. Soha senki nem írt vissza, még a profilomat se nézték meg (a profilkép látszik az üzenetek mellett).

Gondoltam egyet, letöröltem a saját képeimet, és feltöltöttem egy (sztem) jóképű pasas képét, a bemutatkozó szövegemet változatlanul hagytam. Nem írtam senkinek, de a lányok írtak maguktól, én meg persze visszaírtam nekik, h hiába írtak, mert nem én vagyok a képen.

Ezután meghagytam a jó pasit profilképnek, de visszatöltöttem a saját képeimet, és leírtam a bemutatkozásban, h azokon vagyok én. Ekkor a lányok, akiknek írtam, mind megnézték a profilomat, de választ csak egytől kaptam, ő is vmi olyasmit írt, h nem vagyok az esete.

Egy szó mint száz, ugyanúgy csak a külső számít a lányoknak társkeresőn is, mint a való életben. Tehát csak akkor érdemes társkeresőznöd, ha jól nézel ki.

2012. okt. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nő vagyok, de a párom tapasztalatait írom le. (Egyébként mi is így ismerkedtünk meg, lassan 3 éve; de én csak 1 hétig voltam fent)

kb. 24 lehetett, mikor elkezdett keresgélni társkeresőn. Először kb. 3 hónapig folyamatosan keresgélt, levelezgetett, aztán csak néha-néha küldött egy levelet, ha látott egy szimpatikus lányt.

Tapasztalatai: vannak lányok, akik csak húzzák a találkozást. Valószínűleg unatkoznak és nem is akarnak semmit, csak, hogy megdicsérd a fényképüket és beszéljenek magukról;

vannak, akik csak randizgatnak, nem mondják meg, hogy ennek semmi értelme, mert nem igazán jössz be nekik, csak meghívhatod valamire őket, de nem halad semerre a dolog. Egy idő után megunnák, ennyi.;

vannak, akik megtévesztőek 10 évvel és 20 kg-val többek, mint a képeiken. Ha csak arckép van vagy régebbiek a képek az mindig legyen gyanús! :) És persze Te vagy a szemét, ha ez esetleg probléma;

ami nagyon gyakori, hogy a lány le se sz.rja (bocs), mi van a másikkal. Csak azt akarja, hogy elmesélje, milyen ő "valójából", csak senki se ismeri igazán, meg hogy milyen jó dolgokat csinál stb stb. De rólad nem is kérdez semmit, mert "valójából", nem is érdekli más.

Kb 5-6 csajjal randizgatott vagy találkozott.

Ezek a negatív dolgok, amikre érdemes odafigyelni. De a dolog tényleg nem lehetetlen. Ha figyelsz a jelekre, és kitartó vagy sikerülhet.

2012. okt. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én egyszer kipróbáltam, de szerintem hülyeség. De ez szigorúan az én szemszögemből nézve, másnak lehet, hogy könyebb, nekem nem volt az. Élőben sokkal kreatívabb vagyok, de ez teljesen spontán történik. Valahogy más leszek akkor, nem is szoktam előre tervezni, mintha abban a pillanatban, amikor a csajszival vagyok, valami belső hang irányítana. Társkeresőn viszont totál leblokkolok, ugyanúgy chaten, msn-en, facebookon egyszerűen kész, lerobbanok, beégek, semmi témám. Nekem nem jön be.
2012. okt. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!