Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 1. Miért olyan nehéz férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1. Miért olyan nehéz férfi szemszögből a leszólítás? 2. Mivel lehet egy nekünk tetsző lányt leszólítani?

Figyelt kérdés

Néha felnézek ide és mindig ezeket a kérdéseket látom itt, más oldalakon is.

Tehát ez egy komoly probléma. De nem megoldhatatlan.

Igaz vannak nagyon búskomor, savanyú arcú lányok, akik szemlesütve járnak. Ilyenkor az embernek ha rájuk néz még az élettől is elmegy a kedve, nem hogy megszólítsa.

Szerintem egy kedves bók persze csodákat tehet, persze nem minden esetben,de a kivételek erősítik a szabályt.

Egy haverom a lottós módszert szereti.

Én inkább a direktet részesítem előnyben.


2010. okt. 22. 09:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyerő leszólítás nincs, de ha személyesen szólsz valamit, ami nem egy általános szöveg, hanem az adott személynek szól, akkor jobbak a reakciók. A 'Kő kóla, mizu...' szövegek nem menők, ráadásul a férfiak a visszautasítást sem szeretik, így ezért nehéz.
2010. okt. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én a direkt alatt nem a faragatlant értem.

Köszönés, bókolás, beszélgetés. Nagyjából ennyi. 1 perc alatt kiderül az igazság. Az indirektet időhúzásnak találom és a vége az kétséges.

Ki szereti ha elutasítják. Az életben sok mindent nm szeretünk de csinálunk, mert kell.

Ha nem sikerül az ötödik leszólítás sem, akkor majd sikerül a tizediknél és így tovább

2010. okt. 22. 10:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Én igazából csak a kiszemelt hölgy reakciójától tartok, mert adott esetben csak látásból ismerem őt és nem tudom hogyan reagál arra, ha valaki csak úgy odamegy hozzá próbálkozni. Rossz tapasztalatom még nem volt, de azért számítok rá, hallottam már ezt-azt. Az meg hogy elutasít persze nagyon rosszul esik de benne van, 50-50%. De ha rászánom magam, hogy na akkor most, akkor direkt módszer :) Nem szeretek mellébeszélni hanem egyből a lényegre térek, megmondom neki hogy szimpatikus/tetszik nekem és ismerkedni szeretnék. Ennyi, és ahogy mondod kérdező, kb 1 perc alatt megtudom mi van :)
2010. okt. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
utolsó válaszoló komálom a hozzáállásod :D
2010. okt. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!