Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi volt az az idő ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi volt az az idő ami után rájöttél, hogy nincs értelme tovább fent lenni társkeresőn?

Figyelt kérdés
van egyáltalán limit,vagy próba szerencse alapon akár évekig is lehet húzni? persze azok is írhatnak akik rövid ideig voltak fent

2012. okt. 12. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:

´Én lassan egy éve vagyok fent, de volt már egy párszor, hogy felidegesített és törölni akartam.

F

2012. okt. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
bocs h írok, engem csak a kérdés érdekel, mert én is meg szeretném próbálni
2012. okt. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én 2x voltam fenn, először akkor töröltem magam kb 1,5 hónap után mikor a srác akivel taliztam szó nélkül lelépett.

Egy idő után újból megpróbáltam, akkor 2 hónapig voltam fenn talán, és azért töröltem magam, mert megismerkedtem a barátommal (ott a neten) akivel már 3 hónapja együtt vagyunk.

De ha nem így alakul, akkor szerintem még néhány hónap és feladom.

2012. okt. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is voltam fenn pár helyen, de rájöttem, hogy semmi értelme, így végleg töröltem magam onnan, és a közösségi portálokról is. Amit fenn voltam az olyan 1-4 évig
2012. okt. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én azt hiszem fél évig voltam fent egy társkeresőn.

Az egyik haverom tanácsára mert mekkora buli ott ismerkedni!

Egy ideig elég aktívan feljártam, próbáltam ismerkedni másokkal.

Kaptam is meg küldözgettem is leveleket, de semmi nem jött össze.


Eközben azért éltem a normális életemet, és ott semmi problémám nem volt a kapcsolatteremtéssel. (azért ez elég érdekes)

Idővel elkezdtem egyre jobban hanyagolni a profilomat...


Az élőben történő ismerkedéssel majd egy év leforgása alatt, két párkapcsolaton is túl voltam, és közben rengeteg lánnyal ismerkedtem meg. Még ha csak barátként is!

Ezáltal rájöttem, hogy nem nekem való az ilyen internetes társkeresők, mert élőben sikeresebb vagyok.

Szóval egyszerűen nem jártam fel az oldalra nem nézegettem a profilomat.


Majd rá egy év múlva, felmentem újra az oldalra és írtam is a webmesternek, hogy legyenek kedvesek törölni a profilom, mert már elvesztette az aktualitását a dolog.


Meg volt a maga varázsa de elég hamar kiábrándultam a dologból.

A haverom így ismerkedett meg a legtöbb barátnőjével, de én kifejezetten negatívan éltem meg a társkeresőn való ismerkedést.

2012. okt. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!