Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van barátom, akivel 2éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátom, akivel 2éve vagyok együtt, de lehet hogy másba vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés
A barátomnak van egy haverja, aki kb.1 hónapja elmondta, hogy nagyon tetszek neki és szeretne többet tőlem. Azóta én csak rá gondolok, és már a barátommal sem olyan jó. Már minden idegesít benne, és múltkor megmondtam neki hogy már nem vagyok belé szerelmes. Akkor ő szakítani akart, erre én kiborultam. Nagyon kötődök hozzá, ezért nem tudom elhagyni. A másik sráccal egyszer találkoztunk amióta elmondta a dolgot, viszont nemrég bejelentette, hogy hagyjuk ezt az egészet, mert megy ki külföldre(oda költözik) és hogy kevés idő van. Én meg azon vettem magam észre, hogy miatta sírok. Már elképzeltem, hogy én is kiköltözzek hozzá, és hogy milyen jó lesz vele, és ő is így gondolta. Mindig olyan édes dolgokat mondott, és nem értem mi ez az éles váltás. Szerintetek mit csináljak? Miért csinálta ezt? Ha valaki nagyon akar valakit/valamit, az nem adja így fel. Elvégre ő vitt bele ebbe a dologba... Azt várná hogy szakítsak a barátommal?
2009. szept. 15. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szép kis haverjai vannak a haverodnak.

De a Tiéd a döntés. Minden esetre majd olyan nagyon jó viszonyra ne számíts majd a két pasi között.

2009. szept. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért látod most hirtelen a barátodban a sok rosszat,meg sok idegesítőt,mert vonz az ismeretlen,azaz egy új srác,akivel biztos minden máshol máshogy és máskor történne. Gondold át mit teszel. Eldobot a mostani kapcsolatot egy olyan dologért,ami lehet,hogy csak azért érdekel,mert már kélne valami új.... Lehet hogyha valami változtatást vagy valami újat viszel,mostani kapcsolatodba,akkor nem fogsz másféle után vágyni.
2009. szept. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én is így voltam, ugyanez a szitu, csak az "új" pasi nem ment ki külföldre. két éve voltam együtt a barátommal, de meg tudtam róla egy két dolgot amiket előtte nem mondott el, megharagudtam rá meg minden.. utána el kezdtem egy fura vágyat érezni a haverja iránt, és rájöttem hogy beleestem, és ő is mondta h tetszek neki, meg kezd belém szeretni. én elhagytam a párom, de igazából nem a másik fiúért, hanem azért mert már nem foglalkozott velem a párom úgy ahogy egy kapcsolatban illik. összejöttem a haverjával és azóta is boldog párkapcsolatban vagyunk, már több mint egy éve.

a te esetedet nem tudom hogy kéne kezelned. ha kimegy a srác, van lehetőséged utána menni? meg egyáltalán megérné-e? lehet azért akarja hagyni a dolgokat, mert látja rajtad hogy bizonytalan vagy és ettől függetlenül ugyanúgy vágyhat rád, csak nem akarja felzaklatni a magánéleted.

2009. szept. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A barátom nem törődik velem úgy, ahogy kellene. Nem visz sehova, annyiból áll a tali, hogy átmegyek hozzá, és én unatkozom. Mondtam már ezt neki, hogy menjünk el valamerre, de meg se hallja. A másik srác viszont az ellentéte. Kinyalná a fenekemet is. Láttam már milyen volt a barátnőjével, nem csak nekem mondogatja a szépeket. Mondta is, hogy ki tudnék én is vele költözni külföldre, lenne nekem is munkám ott ahova ő is megy. Köszönöm eddig is a válaszokat.
2009. szept. 15. 15:28
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, egyszerűen kiszerettél a mostani barátodból

Nem te vagy az első, és nem is te leszel az utolsó ebből a szempontból

Személy szerint egy hónap után kiköltözni egy másik fiúval még túlzás, de te tudod

DE.. gondolj bele, szerinted ha most otthagyod a barátod őmiatta, akkor ő nem fog félni, hogy őt otthagyod egy másik fiú miatt aki még szebbeket mond majd neked?

2009. szept. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!