Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet manapság ismerkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet manapság ismerkedni?

Figyelt kérdés
Én egy 19 éves lány vagyok. Szoktam bulizni is, na ott biztos nem lehet. Buszon/vonaton...ugyan... Egyetemre is járok...ott még csak-csak lehetne, de azért nem beszélsz olyan sokat ott sem senkivel hogy mélyebb kapcsolat alakuljon ki köztetek, és akárhova meghívjon...vagy velem van a gond?
2012. okt. 13. 00:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én ugyanígy vagyok, de fősulin nem megyek oda totál idegenekhez, nagyon hülyén jönne ki a dolog. Vagy csak ugyanolyan rosszak vagyunk. Így marad a net. 19/F
2012. okt. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
menj társaságba, kezdj el valami hobbit lehet az sport, tömegsport, zumba, tánc, vagy egyéb pl zene vagy valami :)
2012. okt. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
kuldj kepet *.*
2012. okt. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 robex92 válasza:

Ne csüggedj nekem is ez volt a helyzetem! csak én konkrétan a suliban ismerkedtem minimálisan azt is úgy hogy oszt társ ismerte a lányt s én meg oda mentem mintha beszélni akarnék a gyerekkel s közben be mutatkoztam a lánynak is, és be vallom hatásos volt igaz 1évet szenvedtem mire lemertem állni vele komolyabban beszélgetni mivel tegnap volt a 2 Randi!

20/F


(hátha neked is beválna egy ilyen módszer!)

2012. okt. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) meg az üzeneteket is :D és oké, ti többségében fiúk vagytok, tehát számotokra más a helyzet, én lányként azért nem nyomulhatok annyira, mert akkor a fiú sem fog érdeklődni irántam... vagy rosszul látom? és a netes ismerkedéssel az a bajom, hogy konkrétan mindenki azt mond magáról amit akar, így nem lesz valós alapja a dolgoknak...
2012. okt. 13. 22:44
 6/7 anonim ***** válasza:
én sokat hazudozok netes ismerkedésnél :$
2012. okt. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Neten is meg élőben is azt mond mindenki magáról, amit akar. Egy jóképű srác ugyanúgy átvág élőben is, mint neten. Neten persze könnyebb hazudozni, de ennek nincs értelme. Ha ismerkedésről van szó, akkor a net sem rossz megoldás! :)

2012. okt. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!