Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randira milyen játékok jók?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randira milyen játékok jók? (pl. :felelsz vagy mersz)

Figyelt kérdés

szeretnék kicsit jobban megismerkedni a lánnyal és ezt valami játék kapcsán szeretném megtenni hogy ne legyen gáz.

14/f


2009. aug. 6. 21:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%

Láttad a szex bajnokait? Ott bejött ez a taktika. xD

Ügyesen kell csinálni. Meg kell hívni még olyan 4-4 fiút és lányt. Ha nagyon azt akarod, hogy összejöjjön, akkor avasd be párat a haverjaidból is, hogy segítsenek. De nem szabad túl feltűnően, pl.: ha háromszor egymás után őt választjátok akkor le fog neki esni a dolog. Ha ügyesen csinálod, akár össze is jöhettek. Sok sikert!

2009. aug. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem az is jó ha kérdezz-feleleket játszotok =)

Te kérdezel valamit, ős válaszol és utána ő kérdez te válaszolsz... Mi az első randin egy óráig játszottuk és olyanokat megtudtam róla, ami valószínű hogy egy sima beszélgetésből nem derült volna ki. Lehet gyenge ötlet de végső eseteben ez is jó =)


ui: Sok szerencsét a randihoz ;)

2009. aug. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

kösözönm ..amugy nem láttam a filmet

szóval beavatnál lécci?

és még jöhetnek az ötletek

2009. aug. 6. 22:36
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem neked való még az a film, de mondjuk kamu is. De attól még bizonyos mértékben bejön ez a módszer. Nekem nagyon sok dolog bejött ezzel a trükkel, és élvezetes játék.
2009. aug. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

oké

de valaki leírná röviden mi a lényeg?

hogy megcsinálhassam?

2009. aug. 7. 11:06
 6/13 anonim ***** válasza:
63%
Mondtam már. Kell összesen úgy 5-5 lány és fiú. A játék lényegét gondolom érted. De hatásosabb egy bulin csinálni. Értem ez alatt: szülinap, névnap, bankett, stb. De akár lehet valami spontán buli is, csak kell hozzá pia, kaja, meg egy normális helyszín. Ahol nincs sok szülő. Ha valamelyik haverodnál könnyebb lenne megrendezni, akkor avasd be, aztán mindent bele.
2009. aug. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%
Papás mamás elég jó játék ehhhh
2009. aug. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
69%
Papás mamás
2009. aug. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%
Csapd le csacsizhattok például.
2009. aug. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
hát enm tudom afelelsz vagy mersz eléggé gyerekes már én utoljára 12 évesen jáccotam olyat aztán jött a kjérdezgetős aztán a sima üvegezés ahol nem volt a macera hogy a felelni akar akkor mit kérdezzünk hanem rögtön a lényeg..hát nemtudom a sex bajnokai az télleg jóó szoktam ézni..amúgy ez egy sorozat és adják a coolon is egyszer nézd meg..=)
2009. aug. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!