Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ma láttam egy csodás lányt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma láttam egy csodás lányt a buszon, de amekkora barom voltam, hozzá se szóltam, csak végig szemeztünk. Szerintetek hogy keressem fel? :S

Figyelt kérdés

182-esen volt, délután 4 körül... valami tanács hogy hogy keressem fel? Egyszerűen elvarázsolt a tekintete, meg az egész lány...nem tudok másra gondolni :S

15/F



2012. okt. 14. 17:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Talán járj arra gyakran és láthatod a buszon. De amúgy kevés lehetőséged van. A 182-es vonalán keresd végig az ismerőseidet akik arrafele laknak, hátha ismerik.
2012. okt. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

www.veledutaztam.hu

kicsi rá az esély, de előfordulhat. (meg a fenti tanács)

2012. okt. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szerkessz össze egy képet, tedd fel facebookra és mond ismerőseidnek hogy osszák meg..:D
2012. okt. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
eddigi kommenteket nagyon szépen köszönöm :)
2012. okt. 14. 17:23
 5/11 anonim ***** válasza:
Érdemes várni,hátha megint találkoztok,és talán nem leszel annyira gyáva,mint most.
2012. okt. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Tű a szénakazalban. Gondolom, ez BKV-s buszon volt. Azért ezt odaírhattad volna, máshol is lehet 182-es busz, sok budapesti megfeledkezik róla, hogy a fővároson kívül is van élet, és ide nem csak pestiek írnak.


Amúgy én is jártam már hasonlóképpen egy vidéki kisvárosban, de két hónap után végleg feladtam, pedig az csak egy alig 70 ezres kisváros, képzelheted, milyen esélyeid vannak egy közel kétmilliósban.


30/f

2012. okt. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

ja igen bkv...xD

amúgy énis nagyon kevés esély látok, de a remény hal meg utoljára :S

2012. okt. 14. 17:51
 8/11 anonim ***** válasza:
Én meg egy 30 ezres városban élek, mégsem találkoztam azóta sem újra azzal a lánnyal, aki úgy megnézett buszon magának.
2012. okt. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

182 Lőrincen jár nem? :D Egyébként valószínűleg suliból mehetett haza, próbáld meg másik napon ugyanekkor, esetleg jövőhéten ugyanazon a napon, ugyanabban az időben. Egyébként hogy nézett ki? Lehet hogy tudok segíteni, én is ezzel a busszal járok. Sőt lehet hogy én voltam. :DD Najó erre elég kicsi az esély. :D Mindenesetr egy alap leírás tényleg nem ártana.

16L

2012. okt. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
hát ha te lettél volna meglepődnék xDDD amúgy tartsd észben hogy ez VASÁRNAP történt, szóval nem suliból ment haza (mert ha igen akkor sajnálom xD)...és amúgy ja, lőrinc :D amúgy: lila pulcsi, kb 160-170 lehetett, és egy alacsonypadlós buszon voltunk, ő az elején ült, én a közepén...xDD már-már szánalmasnak érzem magam xD
2012. okt. 16. 18:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!