Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A b. nőim nem hiszik el, h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A b. nőim nem hiszik el, h nem tetszik senki. Ez miért olyan nagy csoda?

Figyelt kérdés
Oké. levelezek egy több sráccal félig-meddig ismerősökkel, de nem idegenekkel (ismerkedés céljából) de akkor sem jön be most senki. Csak bebeszélem magamnak megint, h bejön valaki, pedig NEM! OKé hog yszoktam vele 'dicskedni', ami nagy baromság, de már megtettem, mit tegyek? 14/ lány NEM KÉREK NETISMERKEDÉS
2012. okt. 14. 21:15
 1/5 Lelkiismereted ***** válasza:
Úr Isten milyen problémáid vannak 14 évesen.
2012. okt. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát igen, pont ezt akartam írni, h tudom, h szánalmas vagyok, de körülöttem ez van, mindneki jár mindenkivel, vannak velem egyidős csajok akik már szexuális életüket élik...SS szóval én am NEM ILYEN VAGYOK de most ez van
2012. okt. 14. 21:20
 3/5 anonim ***** válasza:

14 évesen pont hogy ilyen problémái kell hogy legyenek. Szerinted jobb, mikor jön a 14-15 éves kilány, hogy g*cis kézzel megujjazták, lehet-e terhes?


Kérdező: Akarsz netismerkedni?

2012. okt. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hogymivan?? t enem tudsz olvasni?
2012. okt. 14. 22:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is megdugnálak. Csak tudok olvasni is:D
2012. okt. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!