Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes így másokkal ismerkedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes így másokkal ismerkednem egyáltalán?

Figyelt kérdés

3 hónapja ért véget az előző kapcsolatom. Nem tartott sokáig (10 hónap), de nagyon szerettem az illetőt, így még mindig nem vagyok túl rajta teljesen. Nem akarattal, de sokat bántott, volt, amit nem kellett volna: neki se megtenni, és nekem sem tűrni.


Viszont elkezdtem ismerkedni másokkal úgy egy hónapja, randizgatni is (23 éves vagyok). Egy sráccal eddig kétszer találkoztam, most nőnapra még rózsát is hozott. Helyes, szimpatikus, még sem stimmel valami.


Velem. Mint aki "félig van csak nyitva". Sérültnek érzem magam, és "párkapcsolatra alkalmatlannak." De az eszem tudja, azért, mert az előzővel nem sikerült, mással még sikerülhet. Kicsit még hiányzik a volt barátom.


Abba kellene hagynom az ismerkedést másokkal, mert így mások idejét, reményeit rabolom?


Viszont az előző előtti barátomból épp az ex barátom gyógyított ki. Míg vele meg nem ismerkedtem, kínlódtam, üres voltam kicsit. Tőle múlt el, úgy érzem, mert meg tudtam szeretni. Bár ott a két dolog közt 6 hónap tellt el, itt most csak 3.


Szerintetek jó ötlet még randiznom, vagy hagynom kellene?


Viszont ha nem járhatnék el ide-oda emberekkel, akkor nagyon rosszul érezném magam, magányosnak nagyon. (A barátaim most messze vannak.)


Mit gondoltok?


2011. márc. 8. 20:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Uhh hallod... én ugyanebben a cipőben járok mint te (25/F)


(mármint én lánnyal ismerkedem) ő kifejtette hogy mennyit jelentek neki de én nem tudom mit tegyek :S friss a szakításom, és félek csak azért vonzódom hozzá mert be akarom tölteni az űrt. Az eszem azt mondja ne csináljam, de a szívem meg azt hogy jöjjek vele össze. Abszolút nem tudom mi legyen, nem tudok tanácsot adni de átérzem a gondod :(


Majd megírhatnád mi lett :D

2011. márc. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szia!

Nagyon is jó ötlet randizni és új kapcsolatokat teremteni,mert még nagy szűkséged lehet a tapasztalataidra a későbbiekben!(főleg az emberismeret miatt...)

Viszont,ha egy következő pasi gyógyít ki a mostani bajodból,akkor az sem lesz igazi szerelem:S mert akkor lehet jön egy következő,aki mégjobban felkelti a figyelmed,és akkor oda az előző srác(aki kigyógyított).Szerintem...De ki tudja.

Nem kell annyira mindjárt a szerelemre és a kigyógyulásra koncentrálni,hanem légy bátor és ismerkedj!

Amikor már van miből válogatni,akkor meg tudod úgyis hozni a helyes döntést:) 23N

2011. márc. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!