Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak hogy ne féljek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ne féljek közeledni a lányokhoz?

Figyelt kérdés

Beszélgetni még éppen hogy tudok velük..de ha arról lenne szó közeledni nemtudnék..

Valaki bátorítson fel valahogyan,vagy valami praktikát/taktikát akármi tanácsot adjon,amit akkor is tudok használni amikor ott az idő.

vagy valami olyan ösztönző szöveget vagy valami,amire ha gondolok,kicsit megbátorodok..


2012. okt. 15. 22:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

miért félsz... ?

gondolj arra hogy lehet 2 hónap múlva meghalsz :D

bár kétlem...

de nah élvezd ki az életed amég lehet :D

2012. okt. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

ah9h, itt az lenne a lényeg hogy eltudj lazulni, kikapcsold az agyad. Igazából van ez a ... 3 másodperces szabály ugye, hogy 3 mpn belül kell odamenned a lányhoz miután megláttad. Na ez is azért van, mert hogy eszerint 3 másodperc az az idő amíg nem kezdesz el agyalni, szóval akkor jön spontán a dolog, nem ühh na most oda menjek, vagy ne, vagy jól nézek ki egyáltalán??


Szedjél actival max multivitamint mert csak, meg csinálj valamit ami kikapcsol.

2012. okt. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezt így nem lehet. Ki kell tapasztalnod, tanácsok alapján nem fogsz előrébb jutni. Én is megpróbálhatom elképzelni fejben, ahogy tizenkét menetben taktikusan kifárasztom Mike Tysont-t, élőben valószínűleg nem lennék ennyire meggyőző.

Ösztönző szöveget ellenben bármikor mondok, kicsit ízlelgesd:

Egyszer élsz.

Pár év múlva bánni fogod, hogy most nem próbáltad meg.

Minden egyes nappal közelebb kerülsz a halálodhoz, az összes elszalasztott lehetőség pedig csak közelebb visz hozzá.

Ha elsőre nem jön össze, akkor majd össze jön másodszorra, ha még akkor sem, akkor a nagy számok törvénye alapján előbb-utóbb biztosan.

Kudarc nélkül győzelem sincs.

2012. okt. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem írtam le, hogy szóval ez a 3mps cucc. Na ezzel csak arra céloztam, hogy nem kell gondolkodni, agyalni. Igazából te már beszélgetsz velük, szóval nem igazán kell mit csinálnod, ha más kép nem megy akkor egyszerűen valamelyik lányt aki szimpi, kérdezd meg hogy van e kedve elmenni mekibe/moziba/biciklizni aztán ennyi. És majd alakul
2012. okt. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nekem az alkohol segített eddig csak, bár akkor már a ló másik oldalára estem és szabályosan letámadtam a lányokat. :D
2012. okt. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
HereComesThePain jo a szoveg haver, ment is a zold kez.
2012. okt. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2012. okt. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
élj úgy, mintha a mai napod lenne az utolsó. Nem fogják a fejedet leharapni. Egyébként beszélgetés közben figyeld jobban a csajokat és egy idő után észreveszed, hogy ők mikor, hogyan jelzik, hogy szabad az út.... :-)
2012. okt. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

16 éves múltam.:)

Köszi az eddigieket.!

2012. okt. 26. 17:08
 10/16 anonim ***** válasza:
nincs vesztenivalód, ne add fel és a próbálkozás előbb-utóbb meghozza a gyümölcsét
2012. nov. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!