Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tenyleg az egyetlen dolog ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg az egyetlen dolog ami felul tudja irni a kulsot, marmint a lanyok szemeben az a vagyoni helyzet, a statusz?

Figyelt kérdés
Mindig azt mondjak itt hiaba vagy gazdag, de ronda vagy igy soha nem lennek hajlando osszejonni veled. De lehet, hogy minden lanynal van az a penz vagy az a statusz? Azt is mondjak, hogy hiaba vagy gazdag de a csajod elobb vagy utobb ugy is meg fog csalni valami helyes pasival. Szerintem meg nem. Ha abbol indulok ki, hogy az osszes ronda focistanak bomba felesege van, pl gondolok.itt Riberyee, C Tevezre, C Karembeure, W Rooneyra stb. Mindnek fullos felesege van. Ok pedig tenyleg rondak. Sot nem a csajuk csalja meg oket, hanem.ok hetyegnek mas csajokkal. Pl Ribery is kiskoru prostival volt egyutt. Rooney is csalta meg a parjat. Ilyenkor itt a gyks csajok mindig azt mondjak, hogy rogton otthagynam a pasot. De megint azzal jovok hogy van az a jo egzisztenciaval rendelkezo pasi aki ha megcsalja a gyonyoru feleseget 10 masik novel, pl gondolok utt Berlusconira, akkor is megbocsatja neki. Ugyanez van szerintem nalunk.is ja van egy helyes pasi es orrba szajba csalja a csakat az a lany akkor is mindig meg fog neki bocsatani.
2012. okt. 17. 09:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Nincs igazad és általánosítasz.

Van olyan lány tényleg, akinél a pénz mindennél jobban számít, de szerintem Te nem ilyet keresel.

Aki keres az talál!

2012. okt. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ez igy mukodik? Mert itt minden lany.mindig tagadja ezt, hogy ok nem ilyenek. De ha egyik lany sem ilyen (mind azt mondja, jogy nem ilyen, meg nem fontos a penz), akkor miert latni folyton ezt mindenhol? Mert ebben akkor ellentmondas van es valaki hazudik.
2012. okt. 17. 09:08
 3/19 A kérdező kommentje:
Meg akkor azt sem.ertem hogy az osszes munkatarsnomnek (tanarnok) miert mindnek rendorfonok, gazdag borasz vallalkozo, orvos, gyogyszeresz ferje van? Kivetel nelkul az osszesnek. Azt ne mondjatok hogy ez veletlen? Pwdig nem is nagyvarosban latom ezt, hanem egy borsod megyei 9 ezres varosban.
2012. okt. 17. 09:12
 4/19 A kérdező kommentje:
Valaki itt nagyon hazudik. Vagy a szemem vagy a lanyok tobbsege?
2012. okt. 17. 09:14
 5/19 anonim ***** válasza:
Nem unjátok még?!
2012. okt. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

És a férfi tanárkollégáidnak nincs felesége? Dehogynincs. Akkor mi a probléma?


Különben, ha nem a focival lennél elfoglalva 24/7, akkor lehet, hogy előbb lenne barátnőd.


BTW Roony szerintem nem ronda, nekem kifejezetten tetszik.


24/N

2012. okt. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

A kolléganőd tanárnők, Te pedig a gondok vagy.

Ennyi.

Nem a munkahely a lényeg, ha nem a beosztás!

2012. okt. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

#7:

gondnok, bocs.

2012. okt. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

A lényeg nem a pénzen van. Vannak nők, akik tényleg a pénzre hajtanak. De ez a nagyon elhanyagolható kisebbség.


Amiért a pénzesebb, illetve vezető beosztású embereknek szebb, jobb, több barátnőjük van, mint az átlag magyar kispolgárnak, az az, hogy ők már elértek valamit az életben. Itt megint csak ne a rangra, pénzre gondolj. Hanem náluk megvan a sikertudat. Tudatában vannak, hogy ők a legjobbak, a szakterületükön a legelismertebbek, stb.

A vezető viselkedésével már elérte, hogy egy bizonyos társadalmi réteget irányítja, így ő "alfahím". Nyilván jobban vonzódnak ehhez általában a nők. Hisz ők nem azt keresik egy férfiban, hogy "jajj, de jó lenne vele dugni egyet", mint az átlag férfi a nőben, hanem a családfőt keresi, aki képes megvédeni, képes kiállni magáért és a családjáért, (ugyanakkor képes szeretni,) valamint ehhez van kapcsolati köre, vannak barátai, akik segítik és bátorítják. -> Ehhez megint nem kell a cégnél vezető beosztásúnak lenned. Lehet, hogy WC-t pucolsz, de ettől még lehetnek barátaid, akik közül lehetsz domináns. Ezt éppúgy elismerik a nők, mintha a rangodban is vezető lennél.



Az átlag ember megpróbál udvarolni a nőnek. A sikeres, magabiztos ember úgy megy oda, hogy tudja, ha ez a csaj nem jön össze, akkor van még 10 másik csak ebben a szobában, akinél be lehet próbálkozni. Aztán odaszól, beszélget egy kicsit, nyilván van egy jó előadásmódja, hisz a munkája során is kellett ez ahhoz, hogy feljebb lépjen a ranglétrán, és hagyja, hogy a nő szedje őt fel. Ő csak barátkozni, ismerkedni akar. Nem akar rámozdulni a csajra elsőre, sőt, hangoztatja az elejétől, hogy márpedig vele csak barátság lehet. Innentől kezdve a legtöbb mai modern (nagyon szép) nő számára kívánatos lesz, hisz a többiektől nem ezt kapja. Itt megint nem szabad általánosítani. Tanulj sokat Te is, hogy hogy lehet felszedni a nőket. Mert süt az írásodról, hogy ez a nyavajád a háttérben, hogy nem jutsz nőhöz (vagy nem olyanhoz, akire vágysz). Tanuld meg a személyiségtípusokat, aztán a viselkedéséből, és az első 1-2 mondatából máris le tudod szűrni, hogy ő melyik személyiségtípus jegyeit hordozza magában, így hogy kell vele bánni. Egy szerény, szende, elzárkózó kislánnyal óvatosan kell beszélni, amíg egy domináns, bőbeszédű lányt meg kell tudni beszéltetni. Tudni kell, hogy kérdezz tőle, hogy irányítsd úgy a beszélgetést, ahogy Te akarod. És még csak 2 típust soroltam fel, pedig van elég személyiségjegy. Utána Te is tudni fogod, hogy szerezd és tartsd meg a nő(ke)t.



Remélem megérted amit írtam, bár egy fél éve még én is úgy gondolkodtam, ahogy Te. Nyafogtam, hogy én egy kis senki vagyok a cégnél, hogy nincs barátnőm, és hogy "hogy nézek ki". Aztán olvastam, tanultam a témáról, és bevált. Már látom, hogy attól, hogy az adott munkakörben nem vagyok vezető, nincs a nevemben a vezető szó, de attól van egy csoport, akik számítanak a munkámra, akik munkáját én irányítom. Megtanultam, hogy kell velük együtt dolgozni. Néha keménynek is kell lenni (ma reggel is már irányba kellett raknom egy embert, mert teljesen szembement a kapott utasítással), ugyanakkor el kell velük hitetni, hogy igenis számíthatnak rám, ha kérnek valamit. Teljesen más lett a cégnél az emberekkel a kapcsolat, ami kezdett a baráti körömben is kisugározni. A "szegénységtudat" kezdett átformálódni "bőségtudattá", amit több téren is elismertek. Olyan, régen csak barát zónában szereplő gyerekkori hölgy barátaimmal alakult át a kapcsolat, akikről nem is gondoltam volna korábban. Mi kellett hozzá? Gondolkodásváltás, bőségtudat, és alfaság (tökösség = merj megtenni bizonyos dolgokat -> kifejtem egy példán át: van egy régi nagyon jó barátnőm. Hétvégén megbeszéltük, hogy összefutunk... hát, nem gyalog mentem ki hozzájuk, hanem kocsival, és egyből elvittem a szomszéd városba. Ő meglepődött, mert arról volt szó, hogy csak összefutunk egy fél órára beszélgetni. A másik városban a sétáló utcán végigmentünk, beszélgettünk. Egy kicsit látszott rajta, hogy fázik, ere átöleltem. Látszott az arcán a meglepődés. Ez volt kb. 5 perccel azután, hogy kiszálltunk a kocsiból. Az átölelés után szabadabban kezdett beszélgetni, barátnőiről, bulizásról, mennyire jó a kollégista élet, ilyesmik. Na, el akartam hallgattatni egy kicsit hogy szóhoz jussak, így a kezem óvatosan lecsúszott a derekáról a fenekére. Megállt, majd közölte velem: tudod, hogy a fenekemet fogod? Mondom: igen, mert tetszik, akár életem végéig is fogdosnám. Megkért, hogy vegyem el a kezemet, mert neki kínos, meg meglátják az ismerősök. De ilyenkor megint csak mérlegelni kell, hogy tényleg ezt akarja-e. Látszott rajta, hogy nem akarja legbelül, hogy elvegyem a kezem, de meg kell kérnie, hisz akkor onnantól nem ő lesz a k.urv.a, ő megkért, de én voltam a szemét. Aztán jó két óra beszélgetés, simulós sétálgatás, meg némi orális incselkedés után hazamentünk. Hazafelé a kocsiban többször megkért, hogy mindenképp hívjam fel. Kedden írtam neki facebookon, majd annyi lett a beszélgetés vége, hogy hétvégén újra találkozzunk, mert mindenképpen meg akarja beszélni velem, hogy hogy mert én őt letapizni. Na, innen lehet továbblépni. Már ő akar velem találkozni, tehát van esélyem nála.)



Remélem megértetted valamelyest, dominánsnak kell lenni, és mindjárt más lesz a hölgyek hozzáállása is a helyzethez.



28/Ffi.

2012. okt. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ez jó! Meg akarja beszélni veled, hogy merted őt letapizni! :D
2012. okt. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!